Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Strakonice

 

Českomoravská myslivecká jednota okresní myslivecký spolek Strakonice

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MS Banín Dražejov

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euroškola Strakonice střední odborná škola, s.r.o.

Díky vkusnému vybavení a doplňkům může naše vzdělávací instituce nabídnout příjemnou atmosféru i prostředí. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Nabízíme kvalitní služby střední školy. Naše gymnázium učí zábavnou formou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Vodňany - Odbor správy majetku

Vybrané úkony veřejné správy vám kvalitně poskytne naše samospráva. Zastavte se na našem úřadě a využijte rad našich zaměstnanců. Nabízíme pomoc s vyřizováním žádostí. Otevřeno pro vás máme během úředních hodin. U nás naleznete ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Vodňany - Odbor finanční

Navštivte samosprávní úřad v naší instituci. Náš úřad poskytuje také poradenství a další služby spojené s jeho činností. K vyřizování vašich žádostí využijte stanovených úředních hodin. Během úředních hodin můžete využít naši samosprávu. Jednáme vždy ochotně a lidsky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Volyně - Odbor finanční

Naše samospráva řeší problémy a otázky vás občanů. Pro veřejnost máme otevřeno během úředních hodin. Na našem úřadě vám vyřídíme vaše žádosti. Poskytujeme vám poradenství. Ochota vyjít vstříc našemu klientovi je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sedlice - městský úřad

Vyvíjíme činnost na úseku samosprávy. Poradíme vám s vyřízením žádostí. Na úřadě můžete využít rovněž služby Czech Point. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo na úřadě. Poskytování sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Katovice

Pokud vás zajímá duchovní život, s cestou vám pomůže naše církevní instituce. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Díky naší instituci se vám podaří najít pravou duševní vyrovnanost. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Vodňany - Odbor správní vnitřních věcí

Poskytujeme vám spolehlivé služby samosprávy. Kontaktujte nás v případě poradenství. Zaměřujeme se na vyřizování žádostí našich občanů. Při vzniklé nejasnosti kontaktujte zodpovědného pracovníka v době otevření úřadu během úředních hodin. Na našem úřadě je ochotné jednání běžné. Pravidelně kontrolujeme matriční agendu. Pomůžeme Vám v jakékoliv situaci, týkající se evidence obyvatel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Volyně - Odbor veřejně správní

Ve výkonu samosprávy zastupujeme veřejné zájmy občanů. S ochotou vůči občanům u nás můžete počítat. Náš úřad má pro občany připravené poradenské služby. K našim službám patří vyřizování žádostí. Pravidelně kontrolujeme matriční agendu. Naše oddělení evidence obyvatel Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku