Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Strakonice

 

Městská policie Strakonice

Služby našeho úřadu vám mohou přijít vhod. Budeme se vám věnovat během otevírací doby, která je stanovená úředními hodinami. V nouzové situaci Vám pomůže policie. Městská policie se stará o bezpečnost ve městech. Zprostředkujeme vám zajištění veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Blatná

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Jsme specialisté v poradenských službách. Vedeme kurzy fotografování pro začátečníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Strakonice

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Spolehněte se na ochotu naší školy. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou kvalitní, spolehliví a řádně vyškolení zaměstnanci. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní státní zastupitelství Strakonice

Všichni občané mohou využít nabízených služeb našeho státního úřadu. Zaručujeme důkladné vyřízení všech stížností. Náš úřad zajišťuje také poradenství. Pracovníci našeho úřadu vám rádi kdykoli pomohou. Zabýváme se také stíháním osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola Blatná - Školní jídelna

Provozováním služeb jídelny se dlouhodobě zabývá naše firma. Prioritou naší firmy je zajištění kvalitních stravovacích služeb. V naší nabídce naleznete kvalitní nápoje mnoha druhů. Rádi Vám nabídneme dobré jídlo dle Vaší chuti. Zajistíme i požadavky na bezbariérové služby. Naše školní jídelna zajišťuje stravovací služby včetně nápojů. Nabízíme své služby pro studenty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Strakonice

Provozování jídelny závodního stravování patří mezi námi nabízené služby. Nabídka a kvalita našich jídel je zákazníky vysoce hodnocena. Kvalita stravovacích služeb je v naší firmě zásadou. Naše firma garantuje užívání čerstvých surovin při výrobě jídel. Naše školní jídelna nabízí stravování pro žáky, studenty i zaměstnance. Pro studenty připravujeme pravidelně jejich oblíbená jídla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna, Volyně, Školní 716

Naše firma nabízí celoroční provozování jídelny. V našem stravovacím zařízení si na jídle pochutnáte po celý den. Kvalita stravovacích služeb je v naší firmě zásadou. Naše pokrmy jsou uvařeny pouze z čerstvých surovin. Jsme ochotni vám jídlo zabalit na cesty. Vychutnejte si naše kvalitní nápoje. Naše školní jídelna zajišťuje kvalitní stravování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Sluníčko Vodňany, k.s.

Naše vzdělávací instituce vám nabízí učebny s příjemným prostředím. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Kvalitně vzdělávat vás budou naši vyškolení zaměstnanci. Cílem vedení naší vzdělávací instituce je zajištění vysoké kvality vzdělání spolu s ochotným a zkušeným personálem. Naše mateřská škola všestranně rozvíjí vaše děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ U Parku Strakonice, Plánkova

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu. Naše bohaté znalosti předáváme svým studentům. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Navštivte také příjemnou jídelnu naší vzdělávací instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Vodňany

Každý turista rád využije naše služby. Zajišťujeme služby informačního centra. S naším personálem můžete mluvit i německy. Všem turistům poskytujeme služby i v angličtině. Potřebujete-li se mezi cizinci domluvit česky, obraťte se na nás. Využijte služby našeho rusky hovořícího personálu. Poskytujeme služby v italském jazyce. Francouzsky hovořící turisté se u nás zaručeně domluví. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku