Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Blansko

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Blansku- Církev československá husitská

U nás najdete inspiraci k prožití dokonalého duchovního života. Zajišťujeme setkávání k různým příležitostem. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem. Přijďte na naše bohoslužby. Rádi vás uvítáme na jednom z našich duchovních setkání. Přijďte se kdykoli podívat do naší farnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Blansko - Odbor vnitřních věcí

Naše samospráva nalézá řešení v oblasti veřejnoprávních vztahů. Zprostředkováváme poradenství. Ochotu poradit Vám v každé situaci od nás můžete očekávat. Máme otevřeno vždy během úředních hodin. Můžete se na nás obrátit v případě vyřízení dokladů matriční agendy. Pro stálé klienty Czech Pointu nabízíme objednání vyhotovení výpisu v předem stanoveném termínu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Boskovice - Odbor dopravy

Naše samospráva se nebrání komunikaci s obyvateli. Náš úřad vám spolehlivě pomůže s vyřízením každé žádosti. Se službami našeho poradenství budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Ochotné jednání na našem úřadě je samozřejmostí. Navštivte nás v době, kdy je během úředních hodin otevřeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diecézní charita Brno

Naše organizace se snaží o poskytnutí humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje. Pokud jste se ocitli v nouzi, pomůžeme vám. Rádi poskytneme pomoc i seniorům. U nás pomůžeme i dětem. Pro kvalitně strávený volný čas nabízíme pestrou nabídku kroužků. Využijte naši nabídku na zajímavé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Blansko - Linka důvěry Blansko

Naší náplní je poskytování humanitární pomoci. Působíme v oblasti pomoci potřebným v nouzi. Zajišťujeme setkávání našich klientů. Náš ochotný přístup bereme jako samozřejmost. Naše instituce nabízí vždy seriozní služby. Služby poradenství naší instituce zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Blansku

Naše strana je proslulá nabízením účasti na politickém životě. Naši představitelé mají znalosti v různých oblastech vysoké politiky. Prezentujeme se velkou otevřeností k voličům. Naše strana se zaručí za ochotu svých členů při vyjednávání. Tvoříme takové cíle, aby byly pro všechny srozumitelné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond VITA HUMANA, nadační fond- Nadace pro podporu zdraví

Jako nezisková organizace se zaměřujeme na sociální pomoc. Specializujeme se na humanitární pomoc a seriózně můžeme říct, že naše práce vykazuje všechny prvky profesionality. Získané finanční zdroje poskytují našim prostřednictvím lidem pomoc v nouzi Pořádáme také přínosné kroužky, ze kterých si vybere každý. Věnujeme se také organizování zábavných volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Boskovicích - Českobratrská církev evangelická

Organizujeme a rozvíjíme duchovní život všech našich věřících. Poskytujeme duchovní služby a obřady jako pomoc v nouzi. Najděte u nás cestu k bohu. Přemýšlejte s námi o cestách k duchovní vyrovnanosti. Neváhejte využít příležitosti ke společnému setkávání. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické - Českobratrská církev evangelická v Olešnici na Moravě

Poradíme vám jak začít žít duchovní život. Zúčastněte se s námi bohoslužeb a obřadů za účelem duchovní vyrovnanosti. Nabízíme možnost pravidelných bohoslužeb. Začali jsme pořádat pravidelná duchovní setkání. Naše farnost vám ochotně se vším pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické - Českobratrská církev evangelická ve Vanovicích

Naším hlavním posláním je péče o duchovní život a šíření duchovních hodnot. Objevte s námi cestu k bohu. Díky nám si udržíte svou duchovní vyrovnanost. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku