Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Kolín

 

ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY, a.s.

Nabízíme kompletní služby v rámci autodopravy. Naši odborníci disponují širokými znalostmi v oboru dopravy. Zajišťujeme dopravu moderními autobusy. Jsme firma, která dbá na spolehlivost při autobusové dopravě. Pro naše klienty jsme schopni nabídnout a zajistit nadstandardní služby spojené s oblastí osobní dopravy a přepravy. Přesvědčte se i vy, že vnitrostátní kamionová doprava od naší společnosti je správná volba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní okresní archiv Kolín

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Spolehněte se na cenné rady naší instituce. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Pouze vyškolení zaměstnanci jsou pro vás zárukou kvality. Náš institut klade důraz na znalosti svých pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Český Brod

I vy oceníte služby našeho úřadu. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí. Pomůžeme vám s vyřízením stížností. Naše organizace si dává záležet na ochotném přístupu k občanům. Náš úřad zajišťuje také poradenství. Vyhovíme vám nejlépe v době, kdy máme otevřeno během úředních hodin. Zabýváme se dodržováním veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komunitní centrum Liščí pětka

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Specializujeme se na oblast poradenství. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub rodičů a přátel školy při ZŠ Kostelec nad Černými lesy

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Regionálního muzea v Kolíně

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Ke každému vašemu požadavku přistupuje naše instituce maximálně seriózně. Naše vzdělávací instituce poskytuje také odborné poradenství. Máme pro vás připravenou bohatou a zajímavou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Kolín

Neváhejte oslovit náš státní úřad ohledně Vašich záležitostí. Procházíme a vyřizujeme jednotlivé žádosti. Jednotlivá oddělení naší státní organizace mají otevřeno během svých úředních hodin. Víme, že není nic nepříjemnějšího než protivný úředník, a proto jsou ti naši vždy milí a ochotní. Naše pobočka policie hlídá určitou samosprávní oblast.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Vyšší odborné školy misijní a teologické

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Jsme vzdělávací instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Provozujeme knihovnu pro dospělé i děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Krále Jiřího

Naše společnost, která provozuje rychlé občerstvení, důsledně dbá na kvalitu připravovaných pokrmů. Neváhejte ochutnat naše rychlé občerstvení. K našemu rychlému občerstvení Vám připravíme nápoj dle Vašeho přání. Příjemně se nalaďte našimi alkoholickými nápoji. Vyberte si ze širokého sortimentu nealkoholických nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní státní zastupitelství Kolín

Náš státní úřad rád poradí všem občanům. Během úředních hodin jsou pro vás otevřeny naše prostory. Náš úřad se zaměřuje na vyřizování stížností. Neváhejte využít ochoty našich pracovníků. Vaše žádost u nás bude jistě vyřízena. Zabýváme se také stíháním osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku