Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Kolín

 

Centrum pro zdravotně postižené Středočeského kraje, o.p.s.

V oblastech sociální pomoci máme velké zkušenosti. Naše instituce poskytuje spolehlivé rady, které vám pomohou vyřešit váš problém. Zajišťujeme setkávání našich klientů. Obraťte se na nás, poskytneme vám pomoc v nouzi. Jsme velice seriozní organizace. Každý senior se u nás bude skvěle bavit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťan a práce

Poskytneme Vám bohatý duchovní život. Pro nás je pomoc v nouzi samozřejmostí. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Najděte svou cestu k bohu i vy. S naší církví se budete na setkáváních opravdu bavit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Kolíně

Jednou z mnoha duchovních činností, kterým se věnujeme, je i duchovní činnost. Pomáháme lidem v nouzi. Naše církev pořádá setkávání se zábavným programem. Ukážeme Vám cestu k bohu. Díky naší instituci se vám podaří najít pravou duševní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní výbor Komunistické strany Čech a Moravy

Máme pro Vás jedinečnou nabídku účastnit se politického života. Máme znalosti z fungování legislativy a politických procesů. Na otevřenost představitelů naší politické strany se můžete spolehnout. Zaručujeme se za ochotu členů naší politické strany. Dáváme si záležet na srozumitelnosti našich cílů. Ekonomický růst a bohatství jsou předpokladem pro vybudování úspěšné občanské společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce Kolín - volná pracovní místa

Volná pracovní místa na úřadu práce v Kolíně, seznam nabídek zaměstnání s možností výběru konkrétní pozice. Výběr nabídek zaměstnání z okresu Kolín - práce v Ovčárech, Pečkách a dalších obcích, výběr práce v okolních okresech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín - domov mládeže

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. V budově naší vzdělávací instituce je možné využít i poradenství od našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Nejen serioznost je naší doménou. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zárukou kvality naší instituce. Jsme vzdělávací instituce s možností ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola, Český Brod - Liblice, Školní 145 - domov mládeže

Naše vzdělávací instituce poskytuje velmi příjemné prostředí i skvělou výuku. Rádi předáme své znalosti všem věkovým kategoriím. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky vyškoleným zaměstnancům s dostatkem zkušeností. Naše škola poskytuje krátkodobé i dlouhodobé možnosti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Vanča-přeprava

Jsme nejlepší na trhu v autodopravě. Naše rychlostvás překvapí. Vaše požadavky na dopravu nebo přepravu vždy ochotně vyřídíme. Naši zaměstnanci mají odborné znalosti v oboru dopravy. Naše společnost dbá na kvalitu. Součástí našich komplexních služeb je i silniční doprava. Využijte možnosti výhodného skladování Vašeho zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRAFIKA - Protec, spol. s r.o.

Naše autodoprava se přizpůsobí vašim požadavkům. Maximálně kvalitní a spolehlivá doprava pro každého. Našim klientům můžeme nabídnout služby v oblasti silniční přepravy. Naše jednání se zákazníky se vyznačuje velkou mírou ochoty a vstřícnosti. Velmi důležitou hodnotou je pro nás serióznost. Spolehněte se na rychlost našich služeb v oblasti dopravy a přepravy. Jsme dopravní společnost, na jejíž znalosti se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace

Autodoprava, kterou zajišťujeme, je spolehlivá. Vážíme si každého zákazníka, proto je pro nás ochota samozřejmostí. Spoléháme se na rychlost a preciznost našich služeb. Naši řidiči se díky svým znalostem dobře orientují v každodenním provozu. U naši silniční autodopravy je včasné plnění termínů samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku