Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Kolín

 

Apoštolská církev

Najděte s námi naplnění Vašeho duchovního života. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Neváhejte ani s návštěvou naší kvalitně vybavené knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor Kolín

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. Na nás může v nouzi obrátit, rádi vám pomůžeme. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Duchovní vyrovnanost je to, co nabízíme. Zavítejte na některé z našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü

Zabýváme se duchovním životem a životem víry. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Najít duchovní vyrovnanost Vám půjde s naší církví snadno. Staráme se také o zajištění hodnotných výstav. Přinášíme možnost na shlédnutí poutavých přednášek. Nabízíme možnost zúčastnit se meditací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Český Brod - Odbor sociálních věcí

Naše samospráva se nebrání komunikaci s obyvateli. Zajišťujeme rychlé vyřizování Vašich žádostí. Na našem úřadě je ochotné jednání běžné. Jsme připraveni Vám poskytnout služby poradenství. V hmotné nouzi se může ocitnout každý, proto se nestyďte požádat o pomoc. Úspěšné a spravedlivé vyplácení sociálních dávek místní samosprávou předpokládá znalost příslušných zákonů, předpisů a místních vyhlášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kolín - Odbor dopravy

Naše samospráva zastupuje zájmy občanů. Příslušný pracovník vaši žádost posoudí a podstoupí ji k vyřízení. Jako samospráva vás ohromíme naší ochotou. Poskytování poradenství je v kompetenci našich zaměstnanců. Dovolujeme si mít otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plaňany - úřad městyse

Využijte služeb naší samosprávy. Naše dveře jsou Vám otevřeny během úředních hodin. Díky nám se výrazně zjednodušilo vyřizování žádostí. Služby poradenství jsou Vám u nás k dispozici. Na našem kontaktním místě Czech Point vám zařídíme datovou schránku zdarma. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo na úřadě. Jako samospráva se soustředíme také na sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Respondeo, o. s.

Naší činností je poskytování sociální pomoci. Zajistíme vám kvalitní poradenství. Pro naši instituci je samozřejmostí ochota. Naší prioritou je pomoc, vstřícnost, ochota a zejména serioznost. V nouzi u nás najdete pomoc. V naší práci se setkává touha pomoci s každodenní tvrdou realitou postižených lidí. Naše semináře vás budou bavit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro integraci cizinců, obecně prospěšná společnost

Naše nezisková organizace se zabývá poskytováním humanitární pomoci. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na nás. S naší činností se můžete pravidelně setkávat na našich webových stránkách. Využijte také možnosti poradenství pro Vaše náročné období. V rámci našich služeb zajišťujeme také zábavné volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lidská práva, o.s.

Naše instituce poskytuje profesionální sociální pomoc. Naše instituce se snaží o maximální serióznost. Získané finanční zdroje poskytují našim prostřednictvím lidem pomoc v nouzi Díky ochotě českých občanů poskytujeme pomoc lidem postiženým humanitární katastrofou. Obraťte se na služby našich zaměstnanců, kteří vám rádi poradí. Navštivte setkání naší organizace a my Vám pomůžeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Zásmuky

Poskytujeme okamžitou humanitární pomoc při mimořádných událostech. Naše instituce také pořádá různá setkávání. Naším cílem je především pomoc v nouzi. Snažíme se převést ochotu lidí pomáhat tam, kde je to potřeba. V naší instituci si zakládáme na serioznosti. Pomáháme seniorům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku