Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Kolín

 

Mateřská škola Klubíčko, s.r.o.

Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně na příjemné prostředí v interiérech naší budovy. Jsme velice seriozní institucí. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Jsme ochotní. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Na vašem vzdělávání se budou podílet vyškolení zaměstnanci. S potěšením Vás uvítáme v naší mateřské škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Petrusová,mateřská škola

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání. Naše poradenství vás nezklame. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Ochotu poradit Vám nabízíme na prvním místě. Naše mateřská škola je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub pro obnovu Kolínské řepařské drážky

Pro turisty máme velkou nabídku služeb. Veškeré nabízené služby pro turisty jsou maximálně kvalitní. U nás se nemusíte bát, že se nedomluvíte německy. Výborně ovládáme anglický jazyk. Chcete-li informace a mluvíte-li česky, sdělíme vám je také v češtině. Nabízíme služby v ruském jazyce. U nás nebudete mít problém domluvit se italsky. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. Vybereme pro Vás výlety podle Vašich přání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Martínek-průvodce

Využijte služeb turistům. Náš personál umí dokonale německy. U nás nebudete mít problém domluvit se anglicky. Všechny služby nabízíme také česky. Nabízíme služby v ruském jazyce. U nás nebudete mít problém domluvit se italsky. Naše služby vám ochotně přeložíme do francouzštiny. Zajišťujeme zajímavé výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pěstitelů vánočních stromků

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Nabízíme také poradenské služby. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Semerák-kurýr

Naše společnost se specializuje na autodopravu. V oblasti dopravy a přepravy se u nás setkáte s maximální znalostí oboru. Seriózní jednání je jednou z největších kvalit všech našich zaměstnanců. Naše dopravní společnost se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců. Zabýváme se poskytováním kurýrních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Kolíně

Všichni občané mohou využít nabízených služeb našeho státního úřadu. Jednotlivá oddělení naší státní organizace mají otevřeno během svých úředních hodin. Ochotně vám pomůžeme s domáháním vašich práv. Přineste nám vaši žádost a my ji vyřídíme. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti státní správy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Kostelec n.Č.lesy

Máte možnost využít služeb naší bezpečnostní instituce. Policie České republiky je připravena Vám pomoci. Ochranu Vám v případě potřeby neprodleně zajistíme. V naší instituci Vám také nabízíme důležité informace. Požádejte nás v případě potřeby o pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Klučov

Odborné služby záchranné instituce jsou další z našich služeb. Policie České republiky se angažuje především na poli bezpečnosti. Jedním z našich úkolů je včasné šíření informací. Naši pracovníci jsou připraveni poskytnout Vám pomoc při mimořádných událostech. U naší instituce oceníte především spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kolín - Odbor životního prostředí a zemědělství

Jako orgán samosprávy plníme úkoly pro blaho veřejnosti. Náš úřad je otevřen všem občanům během úředních hodin. Svým občanům zajišťujeme odborné poradenství. Na našem jednání oceníte naši ochotu. Skvěle rozumíme vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku