Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Pardubice

 

Magistrát města Pardubice - Odbor sociálních věcí

Zabýváme se samosprávou. Jako samospráva nabízíme maximální ochotu. Naši zaměstnanci rádi vyřídí všechny vaše žádosti. Náš úřad vám může poskytnout poradenství. Navštivte nás, máme otevřeno během úředních hodin. Kontrolujeme spravedlivé rozdělování sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Pardubice

Naším členům je k dispozici nabídka k účasti na politickém životě. Naše politická strana je velice otevřená novým nápadům. Členové naší politické strany mají velké znalosti ze života občanů ČR. Naše strana je velice ochotná. Zabýváme se stanovováním srozumitelných cílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Pardubice - Odbor dopravy

Zajišťujeme řízení samosprávy. Navštivte nás během úředních hodin. V rámci samosprávy cílíme na úspěšné a rychlé vyřizování stížností. Poskytneme vám v rámci naší samosprávy opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Náš stavební úřad je vám k dispozici v pracovní dny v úředních hodinách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Pardubice - Ekonomický odbor

Naše samospráva používá specializovaný informační systém. Vyzkoušejte nabídky poradenství naší instituce. Obraťte se na náš profesionální a ochotný personál, který vám se vším vždy rád pomůže. Náš úřad vyřizuje žádosti všech občanů. Pro veřejnost máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní památkový ústav

Členům naší strany nabízíme účast na politickém životě. Tvoříme takové cíle, aby byly pro všechny srozumitelné. Naše strana se zaručí za znalosti v oblasti politiky. Naše strana se vyznačuje velkou otevřeností. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské vojenské velitelství Pardubice

Naše politická strana Vám ráda nabídne možnost účastnit se politického života. Naše strana se zaručí za znalosti v oblasti politiky. Naše politická strana se vyznačuje velkou ochotou. Větší otevřenost k ostatním politickým stranám nám vytváří lepší podmínky pro budoucí spolupráci. Dáváme si záležet na tom, aby naše cíle byly srozumitelné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vojenská ubytovací a stavební správa Pardubice

Každý z vás může využít naši nabídku na účast na politickém životě. Naše strana se zaručí za znalosti v oblasti politiky. Vedoucí pracovníci strany mají ochotu pokračovat i nadále v prosazování všech bodů našeho programu. Základem naší politiky je otevřenost, profesionalita, demokratičnost a akceschopnost. Jsme stranou, která umí srozumitelně popsat, jak dosáhne svých cílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Probační a mediační služba

S naší stranou můžete využít nabídky účastnit se politického života. Naše strana si dává záležet na ochotném přístupu k voličům. Jsme politická strana, která disponuje velkými znalostmi v legislativě. Dáváme si záležet na otevřenosti ke svým voličům. Zaručujeme, že naše cíle jsou srozumitelné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Pardubice

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti humanitární pomoci. Nabízíme také možnost poradenství pro Vaše náročné období. Získané finanční zdroje poskytují našim prostřednictvím lidem pomoc v nouzi Seriózně přistupujeme k problematice chudoby postižených zemí. Můžeme vám nabídnout volnočasové aktivity pro různé věkové kategorie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CANTES o.s. skupina Polička

Zaměřujeme se na sociální pomoc. Můžete se zapojit do našeho setkávání. Nikde jinde se nesetkáte s takovou ochotou jako u nás. Poradenství je jednou se služeb, které naše instituce nabízí. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností. Organizujeme různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku