Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Znojmo

 

C.S. Znojmo, spol. s r.o.

Sjednejte si u nás také celní služby. Zabýváme se seriozním zpracováním a poradenstvím v oblasti celních služeb. Jsme připraveni Vám nabídnout poradenství v oblasti celních služeb. Naše firma nabízí ochotu při vyřizování celních služeb. Naše společnost je zaměřená na znalosti v celních službách. Naše společnost zaručuje rychlost v jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Višňové, Zámek 1

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lada Veselá

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Záležitosti řešíme ochotně. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Sdružují se u nás aktivní rybáři.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci. S ochotou vám dokážeme poradit. Specializujeme se na vyřizování žádostí spadajících pod naši organizaci. Sledujte úřední hodiny během kterých máme otevřeno. Zajišťujeme správní řízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub cestovatelů Hanzelky a Zikmunda Globe Prosiměřice

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl mládeže 7504 ČTVERKA

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Vaše koníčky můžete plně rozvinout na našich táborech. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. Pokud milujete florbal, jste u nás vítáni. Zveme všechny fanoušky kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální pracoviště Znojmo

Náš státní úřad ochotně obslouží klienty a v případě potřeby jim poskytne i poradenství. Při spolupráci s představiteli našeho státního úřadu budete spokojeni s jejich ochotou. Zaručujeme důkladné vyřízení všech žádostí. Můžete u nás nahlásit jakékoli stížnosti, rádi je pro vás vyřídíme. Přijďte k nám kdykoli využít ochoty našich zaměstnanců v rámci poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nikal, s.r.o.

Školní zájezdy a výlety vybereme na míru právě pro vás. Víkendové pobyty nabízí skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější poznávací zájezd. Jsme cestovní kancelář s osobním přístupem, která nabízí zajímavé last minute zájezdy pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irská restaurace

Naše společnost provozuje hospodu, kterou si zamilujete. Vyberte si u nás nápoj dle vaší chuti. Ochutnejte vynikající jídla z naší nabídky. Připravíme Vám občerstvení pro jakoukoli příležitost. Rádi Vám poskytneme příjemné prostředí našeho podniku pro jakoukoli příležitost. Zveme Vás do naší restaurace, kde nabízíme některou z našich kulinářských specialit a širokou nabídku nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Na Věčnosti

Provoz nekuřácké vegetariánské restaurace v původním sklepení ze 16. století.Provoz hospůdky byl zahájen 23.června 1995 a od té doby prošlo jejími útrobami velké množství hostů a uskutečnilo se zde mnoho zajímavých vystoupení. Poněkud mladší je nadzemní část domu, který byl původně dřevěný. V přízemních prostorách je galerie, která byla otevřena 17.května 2001. V galerii máte možnost využít služeb naší bezmasé kuchyně a vybrat si z široké nabídky kvalitních nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku