Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Znojmo

 

TIPATOUR zájezdy, s.r.o.

Naše společnost se zabývá především poskytováním služeb spojených s autodopravou. Kvalita je naší předností. Se všemi našimi klienty jednáme velmi ochotně. Nabízíme vysokou rychlost přepravy při zachování přijatelné ceny. Přepravujeme klienty na zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravian car services s.r.o.

Nabízíme bezproblémovou autodopravu za rozumné ceny. Vždy se u nás setkáte s kvalitou. Nárůst přepravních výkonů u silniční přepravy jsme zvládli zakoupením nových vozů. Nabízíme rychlost profesionálů. Naše ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás zásadní vlastností. Znalost je v naší společnosti samozřejmá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Pavlice

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našich táborech zabavíme i Vaše děti. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky. Jsme zavedený svaz hráčů hokeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Rakšice

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Vaše koníčky můžete plně rozvinout na našich táborech. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky florbalu. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme. Užijte si hokej s naším spolkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Moravský Krumlov

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Neváhejte a využijte naši nabídku na zajímavé tábory. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost. Jsme zde pro všechny milovníky florbalu. V našem svazu se sdružují hráči kuželek. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Mramotice

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našich táborech dbáme na dodržování hygienických předpisů. Snažíme se o maximální sportovní činnost. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. V našem svazu se sdružují hráči kuželek. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují hokej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Znojmo-Louka

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Navštivte naše zájmové tábory. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek. Jsme tu pro všechny, kteří milují hokej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Únanov

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Organizujeme různé tábory. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky. Naši členové se aktivně věnují hokeji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámek Břežany

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace funguje během úředních hodin. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov u lesa Tavíkovice

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku