Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Znojmo

 

Rodinné centrum Čtyřlístek

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sýpka Jevišovice

http://www.sypka.wz.cz Vyhledat Googlem Původní popis firmy (určitě neopsat! jen inspirace!) Sportovní centrum Jevišovice = spousta zábavy. K dispozici stylová restaurace, 2 bowlingové dráhy, kuželky, krytý bazén, sauna, posilovna a ubytování v apartmánech nebo campu u Jevišovické přehrady na Znojemsku. Pořádáme svatby, firemní akce a oslavy. Příjemné prostředí restaurace restaurace nabízí 120 míst . Zde můžete ochutnat z 98 jídel připravených týmem našich kuchařů. Jsme připraveni poskytnout Vám naše celé prostory a služby k uspořádání různých společenských akcí jako jsou rodinné oslavy, firemní školení, manažerské kurzy. U příležitosti těchto setkání vám za příznivé ceny sestavíme speciální menu v souladu s vašimi požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Helena

Zařídíme Vám možnost provozování internetové databáze. V naší databází je umožněno rychlé vyhledání. Získáte možnost praktického hledání zařízení podle lokality. Přehledné seřazení je znakem naší databáze. Naše databáze obsahuje pouze aktuální informace. Najdete u nás také hernu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CARGO EXPRESS, s.r.o.

Naše společnost se specializuje na rychlou a spolehlivou dopravu. Poskytujeme spolehlivou silniční dopravu a přepravu. Specializujeme se na mezinárodní služby dopravy a přepravy. Jsme jedničkou na trhu v oblasti vnitrostátní přepravy. Skladování je naší specializací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Znojmo

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub německých ovčáků

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Pořádáme tábory pro lidi stejných zájmů. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí Niva

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zájmové sdružení obcí Hrušovansko

Vítejte v našem sdružení lidí. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Svou činnost praktikujeme seriozně. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Užijte si turistiku s naším spolkem. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky. Pokud milujete rybaření, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Dyje-Vranovská přehrada

Naše přepravní firma Vás s naší autodopravou dopraví kamkoliv. Naše firma má velké znalosti v oblasti přepravy. Jsme spolehlivým partnerem pro zajištění silniční přepravy. Věnujeme se přepravě a zajišťujeme ji s ochotou. Podstatná je pro nás kvalita. Nabízíme rychlé vyřízení vašich požadavků. Zabýváme se přepravou až na místo ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku