Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Znojmo

 

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Znojmo

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. Kromě odborného vzdělání poskytuje naše střední škola i všeobecné vzdělání. Využijte možnosti stravování v naší příjemné jídelně. Získejte s námi vzdělání v oboru zahradník. Ukážeme vám, jak se stát dobrým fotografem. Poradíme vám, jak se neztratit v podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola Podyjí, s.r.o.

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Využijte nabídky studia na naší střední škole. Z naší umělecké školy mají děti velkou šanci u přijímaček na další studium. Naše instituce se věnuje vzdělávání truhlářů. Naše instituce vás připraví na profesní dráhu fotografa. Přihlaste se do našeho oboru a věnujte se architektuře. Oslovte nás ohledně vzdělání ve stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola obchodní a Střední odborné učiliště řemesel Moravský Krumlov

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Ke svým klientům přistupujeme seriozně. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Na Věčnosti

Provoz vegetariánské restaurace a galerie. Nabídka denního menu, koncertů, přednášek a divadla. Nekuřácké prostředí, zajistíme svatby a firemní akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Starý zámek Jevišovice

Naše cestovní kancelář nabízí služby o vysoké kvalitě. Naším krédem je ochota, spolehlivost a pomoc při výběru vaší dovolené. Naše serioznost vás nadchne. Našim zákazníkům nabízíme i poradenství poskytované našimi zaměstnanci s prvotřídní znalostí oblasti cestovního ruchu. Oslovte nás a zažijete bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Laval, s.r.o.

Máme cenné zkušenosti v oblasti provozování hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace se zaměřuje i na nabídku piva. Naše hotelová restaurace prodává jen kvalitní vína. Naši hotelovou restauraci můžete využít k různým oslavám. U nás najdete levné ubytování. V restauraci našeho hotelu si jistě pochutnáte. Přijďte se k nám pobavit do našeho baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Pořádáme společná setkávání svých členů. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ, ZŠ a Praktická škola Znojmo, Horní Česká

V naší instituci jsme pro vás připravili příjemné prostředí pro vzdělávání. Naši pracovníci jsou vybaveni odbornou znalostí. Pro vaše hodiny tu jsou vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Studenti i zaměstnanci mohou využít naší jídelnu. Součástí naší instituce je i družina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ALBERGO AGENCY s.r.o.

Naše znalosti v oblasti cestovních služeb jistě oceníte. S námi cestujete bezpečně, jsme pojištěni ze zákona. Splníme Vám sen o bezstarostné dovolené. Samozřejmostí je serióznost z naší strany. U nás najdete také sportovní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Nad Dyjí

Ochotní zaměstnanci naší pobočky se vždy snaží poskytnout klientům maximální komfort spojený se službami z oblasti cestovního ruchu. Poznejte tajemství a krásu exotických destinací bez starostí. Zaručujeme Vám, že jsme pojištěni dle zákona. Naše cestovní kancelář nabízí kvalitní cestovní služby. Rádi poznáme vaše přání a budeme se snažit je plnit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku