Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Znojmo

 

Pionýrská skupina Jevišovice

Specializujeme se na humanitární pomoc. Naše organizace se zabývá poradními setkáními. Naše instituce je plná ochotných lidí. Jsme organizace, která poskytuje životní poradenství v těžkých situacích. Naše instituce poskytne pomoc v nouzi. Vytváříme programy pro socializaci dětí. Vytvoříme zajímavý a zábavný program i pro mládež.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Skalická mládež

Nabízíme sociální pomoc různým lidem. S každým problémem se můžete obrátit na naše pracovníky, rádi vám poradí. Naše nezisková organizace je velice seriozní. Poskytujeme pomoc v nouzi všem potřebným. Mládež se na nás může spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Tasovice

Sociální pomoci věnujeme velké úsilí pro vyřešení vašich problémů. Zavazuje nás ochota českých občanů přispívat na naši činnost. Ověřené a seriózní jednání našich pracovníků je zárukou účelného využití získaných finančních prostředků. Jsme organizace, která ráda pořádá různá setkání. Zprostředkujeme Vám také poradenství v náročném životním období. Rádi pomůžeme každému dítěti. Na nás se může obrátit i mládež.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Znojmo - Denní stacionář sv. Damiána

Na poskytovanou humanitární pomoc navazují projekty dlouhodobé spolupráce. Naše organizace je tou pravou, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Můžete využít naše pravidelná setkávání. Nabízíme poradenství pro Vaše těžké situace. Rádi vám u nás vše ochotně vysvětlíme. Seriózní poznatky získané z naší praxe využíváme v každém dalším projektu. Pracovníci naší rehabilitace jsou vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Znojmo - Ateliér Samuel

Pro naše klienty zajistíme kvalitní sociální pomoc. Jsme humanitární organizace, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Specializujeme se na humanitární pomoc a seriózně můžeme říct, že naše práce vykazuje všechny prvky profesionality. U nás se setkávají lidé s podobnými problémy. Naše nezisková organizace je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Znojmo

Jsme odborníky na poskytování humanitární pomoci. Naším posláním je pomoc v nouzi. Pracovníci naší organizace Vám rádi poradí v těžkých životních situacích. Rádi organizujeme různá setkávání. Našim klientům nabízíme vždy serioznost. Ochota našeho personálu vás příjemně překvapí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Znojmo

Naše nezisková a humanitární instituce zajistí kvalitní sociální pomoc. Nabízíme poradenství v těžkých chvílích. Pomozte i vy lidem v nouzi! Rádi vám u nás vše ochotně vysvětlíme. Členové naší organizace jsou velice seriozní. Pořádáme vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ, ZŠ a Praktická škola Znojmo, Horní Česká

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Ve všem potřebném vám poradíme. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Rádi Vám předáme své znalosti. Součástí naší vzdělávací instituce jsou i prostory s možností ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ABC - Tours, spol. s r.o.

Využijte služby naší společnosti výborně znalé ve svém oboru. S vašimi dotazy, se obracejte na ochotný personál naší agentury. Jsme firma, která poskytuje kvalitní cestovní služby. V naší nabídce jsou výlety pro školy. Přinášíme Vám i výhodnou nabídku pro seniory. Odpočiňte si na luxusním eurovíkendu z naší nabídky. Přicházíme také s výhodnou nabídkou zimních pobytů. Naši zákazníci si velmi oblíbili exotickou dovolenou z last minute nabídky naší společnosti. Zakupte si naše poznávací zájezdy za akční ceny. Naši klienti rádi využívají našich výhodných cen k nákupu pobytových zájezdů. Co se víkendových pobytů týče, patříme ke špičce na trhu. Nezapomínáme ani na pestrou nabídku školních zájezdů a výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Nahodilová - cestovní agentura

Bezstarostnou dovolenou u nás máte jistou. Prodáváme velmi levné letenky. Využijte našich výhodných cen a zakupte si u nás letní dovolenou do nejrůznějších zemí světa. Nabízíme nepřeberné množství tuzemských i zahraničních zimních zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku