Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Znojmo

 

Správa Národního parku Podyjí

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše záležitosti. Pracujeme na vyřízení vašich žádostí. Jsme státní úřad, na který se můžete obrátit v oblasti poradenství. Obraťte se na nás, potřebujete-li pomoc s vyřízením stížností. Představitelé naší státní organizace jsou při jednání velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce ve Znojmě

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše náležitosti. Vyřídíme vaši žádost bez zbytečného čekání. Nabízíme vám pomoc s vyřízením stížností. Ochotně vykonáváme konzultační činnost. Během úředních hodin jsme vám vždy k dispozici. S vaším problémem vám můžeme pomoci v rámci našich kvalitních poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inspektorát cizinecké policie Znojmo

Všem potřebným poskytujeme odborné služby záchranné instituce. Policie České republiky zajišťuje širokou nabídku služeb veřejnosti. Využijte naši nabídku na pomoc. Oslovte naši instituci ohledně potřebných informací. Naše instituce se specializuje na pomoc při mimořádných událostech. Hlavní cíl naší instituce je hladká komunikace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Hnanice

Poskytujeme ty nejlepší služby turistům v okolí. Využijte naše služby, které poskytujeme také v německém jazyce. Všem turistům poskytujeme služby i v angličtině. Všechny služby nabízíme také česky. Pro rusky mluvící turisty poskytujeme plný rozsah služeb. Náš italsky hovořící personál je vám k dispozici. Mezi naše služby patří i prohlídky mluvené francouzsky. Poskytujeme možnost pořádání výletů. Poradíme Vám s výběrem vhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistické informační centrum Znojmo

Využijte u nás služeb turistům. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči turistům. Ke každému požadavku a přání turistů přistupujeme maximálně seriózně. Turistům poskytujeme služby, které jsou nám výborně známé. Zabýváme se nabídkami s ubytováním. Poskytujeme předprodej vstupenek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa Národního parku Podyjí - Návštěvnické středisko

Zaměřili jsme se na poskytování komplexních služeb turistům v nejvyšší kvalitě. Využijte naše služby, které poskytujeme také v německém jazyce. Chcete-li využít našich turistických služeb, nevadí, že mluvíte jen anglicky. Náš personál mluví mimo jiné i česky. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. Poskytujeme exkurze a prohlídky také italsky. Naše služby vám ochotně přeložíme do francouzštiny. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, místní organizace

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Získejte naše seriózní služby. Našim radám můžete věřit. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz

Vítejte v našem sdružení lidí. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Prioritou našeho spolku je serioznost. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. K dispozici máme vlastní kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota, okresní myslivecký spolek Znojmo

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Nabízíme příležitosti k setkávání. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myslivecké sdružení Horní Dunajovice

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Specializujeme se i na poradenství. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku