Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Znojmo

 

Dům dětí a mládeže Znojmo

Naše vzdělávací instituce se nachází v příjemném prostředí. Na naše vyškolené zaměstnance je spolehnutí. Postaráme se o rozvoj vašich znalostí. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Naše instituce se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Invia - cestovní agentura

Jsme firma zaměřená na prodej cestovních zájezdů, pro níž je serioznost samozřejmostí. Prožijte s námi bezstarostnou dovolenou. Garantujeme Vám pojištění našich cestovních služeb dle zákona. Naše společnost je velmi znalá v oblasti cestování. Zákazníci naší pobočky doporučují naše kvalitní služby a produkty za výhodné ceny. Přinášíme Vám i výhodné last minute pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Znojmo

Náš státní úřad se prioritně snaží o včasné vyřízení všech podání a žádostí, tak aby klienti byli maximálně spokojeni. Vaše stížnosti vyřídíme bez zbytečného odkládání. S radostí vyřídíme veškeré vaše žádosti. Policie Vám zajistí bezpečí. Na naše oddělení kriminální policie se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Znojemská Beseda

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Poskytujeme také službu poradenství. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LITOBRATŘICE-NET

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravskokrumlovsko

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Naše organizace nabízí i poradenství. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Naším koníčkem jsou kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živé pomezí Krumlovsko - Jevišovicko

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čedok, a.s.

Nabídneme Vám pobyt u moře podle Vašich požadavků. Ochotní zaměstnanci naší pobočky vám sestaví zájezd na míru podle vašich požadavků. Využijte naší výhodné nabídky eurovíkendů. Zákazníci si oblíbili letní dovolené za výhodné ceny z naší nabídky. Prodáváme velmi levné letenky. Zajistíme Vám jízdenku dle Vašeho výběru. Jsme jednička na trhu v oblasti sportovních zájezdů. Poznávací zájezdy, kterým neodoláte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní soud ve Znojmě

Náš státní úřad je tu pro veřejnost. Náš úřad Vám přináší také možnost poradenství. Zaměstnanci našeho úřadu jsou připraveni vám ochotně pomoci. Využijte otevřených dveří našeho státního úřadu během úředních hodin. Můžete nás písemně požádat o vyřízení žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Mynařík - vyhlídkové plavby lodí

Máme ty nejlepší služby pro turisty. Využijte naše kvalitní služby turistům. Zprostředkováváme prodej vstupenek na různá představení. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu. Náš personál mluví plynule francouzsky. Italsky se u nás zaručeně domluvíte. U nás se domluvíte také rusky. Všechny služby nabízíme také česky. Obraťte se na náš anglicky hovořící personál. Naše služby můžete využívat i v němčině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku