Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Znojmo

 

Náboženská obec Církve československé husitské ve Znojmě

Pomůžeme Vám obohatit Váš duchovní život. Nabízíme vám pravidelná a příjemná setkávání s lidmi podobných problémů. Rádi vám pomůžeme s vaší duchovní vyrovnaností. Pokud jste se ocitli v nouzi, rádi vám pomůžeme. Ukážeme Vám tu správnou cestu k bohu. Přijďte se podívat na naši bohoslužbu. Naši věřící rádi využívají nabídky na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Znojmo - Odbor dopravy

Naše samospráva s vámi ráda vyřeší jakýkoliv problém týkající se naší oblasti. V rámci samosprávy nevynecháváme ani vyřizování stížností. U nás najdete otevřeno během úředních hodin. S našimi zákazníky jednáme ochotně a seriózně. Zabýváme se také poskytováním poradenství našim klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště ve Znojmě

Nabízíme aktivní účast na politickém životě. Na otevřenost představitelů naší politické strany se můžete spolehnout. Při spolupráci s představiteli naší politické strany budete spokojeni s jejich ochotou. Naše strana si k plnění stanovuje jen srozumitelné cíle. Jsme strana, která má v politické oblasti velké znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav archeologické památkové péče Brno, veřejná výzkumná instituce

Přidejte se k nám, nabízíme Vám účast na politickém životě. Na naše znalosti z politického života se můžete spolehnout. Základem naší politiky je otevřenost, profesionalita, demokratičnost a akceschopnost. Zástupci naší politické strany jsou velice ochotní. Při čtení našeho programu objevíte jen srozumitelné cíle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Hraběticích

Začněte se s naší pomocí starat o duchovní život. Budete u nás nacházet svou cestu k bohu. V případě potřeby Vám nabízíme pomoc v nouzi. Pořádáme setkání našich členů. Dojděte díky nám k duchovnímu poznání. Přijměte pozvání na naše bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Znojmě

Duchovní život pomáhá lidem poznat sebe sama. Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. Objevíte u nás svou cestu k bohu. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Nabízíme příležitost k účasti na pravidelných bohoslužbách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Miroslavi

V naší církevní instituci vám pomůžeme nalézt cestu k duchovnímu životu. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Najděte s námi svou cestu k bohu. Přijďte se podívat na naši bohoslužbu. Nabízíme možnost pořádání koncertů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prosiměřice - úřad městyse

Využijte toho, že nabízíme služby naší samosprávy. Zaměstnanci našeho úřadu Vám poskytnou poradenství v oblasti zařizování dokladů. Na ochotu našeho samosprávního orgánu se můžete spolehnout. Vyznačujeme se rychlým vyřízením žádostí. Náš obecní úřad Vám je k dispozici. Novou stavbu musíte vždy ohlásit na místním stavebním úřadě. Úspěšné a spravedlivé vyplácení sociálních dávek místní samosprávou předpokládá znalost příslušných zákonů, předpisů a místních vyhlášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štítary - úřad městyse

Obstaráváme veřejné úkoly v oblasti samosprávy. Občané se na nás mohou obrátit s vyřizováním žádostí. Jsme správný úřad, na který se můžete obrátit v oblasti poradenství. Na našem odboru zpracováváme všechny informace ohledně živnosti. Využijte celé řady služeb naší knihovny. Sociální dávky vám pomohou překonat těžkou životní situaci, přijďte si pro ně k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olbramkostel - úřad městyse

Rozhodujeme jako samospráva. Naše samospráva si dává záležet na ochotném přístupu k občanům. Ujišťujeme Vás, že Vaše žádost bude vyřízena co nejdříve. Vydáváme povolení k vedení živnosti. Součástí naší samosprávy je i knihovna. Jako samospráva řešíme i sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku