Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

 

Knihovna Muzea Jindřichohradecka

Máme pro vás neodolatelnou nabídku v příjemném prostředí. Ke svým klientům jsme ochotní. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje. S námi se stanete vynikajícím řezbářem. Jsme ti praví, pokud vás zajímají vzdělávací semináře. Nabízíme knihovnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Jindřichův Hradec

V případě potřeby se můžete obrátit na náš státní úřad. Naše úřední poradenství vyžaduje rychlou a kvalitní práci s klientem. Obraťte se na nás, potřebujete-li pomoc s vyřízením stížností. Na naše úředníky se můžete v oblasti vyřizování žádostí spolehnout. Na ochotu našich úředníků se můžete spolehnout. Naše oddělení policie je tu pro Vás. Neváhejte se v případě potřeby obrátit na kriminální policii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čedok, a.s.

Přizpůsobíme pobyt u moře Vašim představám. Dovolenou na míru vám sestavíme na naší pobočce. Naše eurovíkendy plné zážitků a poznání si zákazníci velmi oblíbili. Letní pobyt přizpůsobíme Vašim představám. K zájezdu Vám zajistíme i letenku. Využijte místní dopravy s našimi jízdenkami. Spokojení zákazníci naší pobočky doporučují nabídku našich sportovních zájezdů. Poznávací zájezdy, kterým neodoláte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní soud v Jindřichově Hradci

Náš státní úřad důsledně dbá na kvalifikaci a fundovanost zaměstnanců. Procházíme a vyřizujeme jednotlivé žádosti. Jsme připraveni vám ochotně poradit ve vaší záležitosti. Obraťte se na nás také za účelem poradenství dle vašich požadavků. Jsme připraveni vyřídit jakoukoli stížnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení OTEVŘENO

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Přinášíme příležitost k setkávání. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Členové našeho profesního sdružení jsou hlavně architekti, protože se zajímáme o architekturu. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ, ZŠ a Praktická škola Jindřichův Hradec, Jarošovská

Naše vzdělávací instituce se nachází v příjemném prostředí. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Naše mateřská škola je vám k dispozici. Naše základní škola garantuje kvalitní vzdělání. Naše střední škola Vám poskytne to nejlepší vzdělání. Rádi se o vaše děti postaráme v naší zavedené školní družině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz ochránců přírody, ZO ČSOP Třeboň

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace chovu pštrosů Emu

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Důležité pro nás je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Jindřichově Hradci

Náš státní úřad v rámci svých kompetencí vyřizuje žádosti a podání občanů i podnikatelů. Řídíme se pravidly pro přijímání a vyřizování stížností. Naše organizace si dává záležet na ochotném přístupu k občanům. Vyřídíme vaši žádost bez zbytečného čekání. S vaším problémem vám můžeme pomoci v rámci našich kvalitních poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inspektorát cizinecké policie Jindřichův Hradec

Bezpečnostní instituce je připravena Vám kdykoli vyjít vstříc. Policie České republiky je poskytovatelem služeb veřejnosti. Naše instituce nabízí pomoc. Naše informace slouží správnému účelu. Zajištění ochrany v kritických situacích Vám můžeme také nabídnout. Spolehlivost při vykonávání naší práce Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku