Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

 

Pene Change, s.r.o.

V rámci naší činnosti poskytujeme služby turistům. Spokojenost každého turisty je u nás prioritou. Známe přání turistů a snažíme se je plnit. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich služeb pro turisty. Opravdu seriózního a vstřícného přístupu se turisté dočkají jedině u naší společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚO Jindřichův Hradec

Naši pracovníci vám zajistí služby záchranné instituce. Naše instituce nabízí pomoc. Poskytování pomoci při mimořádných událostech je naší stěžejní činností. V případě potřeby Vám zajistíme ochranu. Pro nás je důležitá správná a rychlá komunikace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační a kulturní středisko města Třeboně

Turisté ocení námi nabízené služby. Zajistíme pro vás předprodej vstupenek. V rámce služeb pro turisty zařizujeme i ubytování. Na základě Vašich požadavků pro vás vybereme ty nejzajímavější výlety. U nás se dorozumíte v různých světových jazycích, mimo jiné francouzsky. Poskytujeme služby v italském jazyce. Využijte služby našeho rusky hovořícího personálu. U nás se domluvíte vždy i česky. Všem turistům poskytujeme služby i v angličtině. Poskytujeme služby i pro německy mluvící turisty. V našem informačním centru se dozvíte vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Dačice

Máme ty nejlepší služby pro turisty. Nakupujte u nás vstupenky na zajímavé akce. Díky našemu ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Pořádáme výlety na zajímavá místa. Náš personál mluví plynule francouzsky. Jsme schopni zajistit výlety pro skupiny v různých světových jazycích, např. italsky. Díky nám můžete zjistit potřebné informace i v ruštině. Chcete-li informace a mluvíte-li česky, sdělíme vám je také v češtině. Poskytujeme služby pro anglicky mluvící klientelu. Umíme výborně německy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistické informační centrum

Turisté mají u nás záruku těch nejlepších služeb. Turistická informační centra jsou zdrojem informací pro veřejnost i studenty. Naše směnárny kontrolují kurzy měn. Nabízíme turistické služby podle přání klienta. Zprostředkováváme prodej vstupenek na různá představení. Poskytujeme také skvělé ubytování. Naše výlety si opravdu užijete. U nás se dorozumíte v různých světových jazycích, mimo jiné francouzsky. Kromě dalších světových jazyků se s námi domluvíte i italsky. Připravili jsme pro vás personál, který umí rusky. Poskytujeme služby pro všechny česky mluvící turisty. U nás se domluvíte bezpečně anglicky. Naše služby můžete využívat i v němčině. Objednjte si naše průvodcovské služby a sami poznáte, jak jsou kvalitní. Vaše dotazy zodpovíme v našem informačním centru. Kurz naší směnárny je pro zákazníky velmi výhodný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační středisko města Jindřichův Hradec

Zaručujeme Vám spokojenost s našimi službami turistům. Známe každý kout světa, který by vás jako turisty mohl zajímat. U nás se dočkáte ubytování za skvělé ceny. Vybereme pro Vás výlety podle Vašich přání. Náš personál mluví plynule francouzsky. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. Díky nám můžete zjistit potřebné informace i v ruštině. Všechny prospekty i další služby turistům pro vás připravujeme v češtině. U nás se domluvíte bezpečně anglicky. Veškerá komunikace s námi může probíhat v cizích jazycích, takže i v němčině. Jsme spolehlivé informační centrum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Klusáček-dětské tábory

Na naší pobočce se zákazníkům věnuje tým zaměstnanců se zkušenostmi a znalostí problematiky cestovního ruchu. Serioznost patří mezi naše hlavní přednosti. Rádi bychom poukázali na kvalitu našich služeb. Jsme společnost na cestovní zájezdy, u jejíž zaměstnanců je ochota samozřejmostí. Zákazníci si oblíbili letní dovolené za výhodné ceny z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Zedník-dětský tábor

V nabídce jsou školní zájezdy a výlety s různou tématikou. Načerpejte nové síly i zážitky na některém z našich víkendových pobytů. Poznejte tajemství a krásu exotických destinací z last minute nabídky naší cestovní kanceláře. Naše firma nabízí letenky do různých atraktivních destinací. V naší nabídce najdete také spoustu dětských táborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Jura - chov zvěře a sportovní rybolov, okres Jindřichův Hradec

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Nabízíme možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reálné gymnázium a Střední odborná škola podnikání, o.p.s.

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. Náš institut klade důraz na znalosti svých pracovníků. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Na našem gymnáziu mohou studenti trávit i volný čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku