Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

 

Okresní státní zastupitelství Jindřichův Hradec

Jsme státním úřadem připraveným vám pomoci. Zaručujeme Vám poskytnutí kvalitního poradenství v oblasti státních úřadů. Náš státní úřad má otevřeno vždy během úředních hodin. Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci s vyřizováním vašich žádostí. Dbáme na spolehlivé stíhání osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jindřichův Hradec - Školní jídelna

Provozování jídelny je pro nás zábava. Naše služby spočívají v zajištění stravy během vaší cesty, rozvážejí je ochotní zaměstnanci. Naše pokrmy jsou uvařeny pouze z čerstvých surovin. Ochutnejte z naší nabídky vynikajících jídel. Naše služby jsou poskytovány i pro studenty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní jídelna České Velenice

Provozujeme oblíbenou jídelnu s velkým výběrem dobrého jídla i pití. Vychutnejte si naše kvalitní nápoje. Nabídka a kvalita našich jídel je zákazníky vysoce hodnocena. V naší školní jídelně připravujeme kvalitní stravu. Užijte si u nás výborné svačiny. Naše polévky vás zasytí a zahřejí. Námi připravené obědy vás zasytí a hlavně dobře chutnají. Každý den otvíráme dveře jídelny i pro veřejnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tour Vitoraz, s.r.o.

Navštivte naší pobočku a vyberte si ze široké nabídky letních zájezdů, tím máte zaručenou dovolenou bez starostí. Jsme samozřejmě pojištěni dle zákona. Skvěle známe každé místo, kam se s námi můžete vydat na dovolenou. Ověřte si naši serioznost na vlastní kůži. Využijte ochoty naší agentury při poskytování informací o cestování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Dačice

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Naši členové jsou pouze vášniví skauti. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Nová Bystřice

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Členům spolku nabízíme poradenství. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud jste vášnivý skaut, přidejte se k nám. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Sdružujeme všechny hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Kardašova Řečice

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. V našem skautu se Vaše děti naučí mnoho praktických věcí do života. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Nová Včelnice

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Z Vašeho dítěte uděláme pravého skauta. Užijte si turistiku s naším spolkem. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Jindřichův Hradec

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Nabízíme možnost společného setkávání. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky. Členové tohoto spolku se aktivně věnují rybaření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fajn Czech, s.r.o.

Poskytujeme kvalitní služby turistům. Opravdu seriózního a vstřícného přístupu se turisté dočkají jedině u naší společnosti. Ochotně splníme každé vaše přání v rámci služeb pro turisty a vyjdeme vám vstříc. S našimi službami pro turisty budete spokojení. Pokud potřebujete vyměnit peníze, nabízíme vám v naší směnárně výhodný kurz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku