Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

 

Policie ČR - Obvodní oddělení Dačice

Všechny státní úřady zajišťují správné fungování státu. Neváhejte oslovit náš úřad, rádi Vám poradíme. Jsme státní úřad, který si zakládá na ochotě k občanům. Náš státní úřad se pro občany otevírá jen v době úředních hodin. Můžete nás vyhledat s žádostí o vyřízení stížností. Naším cílem je zajištění veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzejní knihovna Dačice

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Zaručujeme vám serioznost našeho vzdělávání. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Zaručujeme 100% znalost věci. Rádi vám poskytneme veškeré své knihovnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště,Třeboň Domov mládeže

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost výuky pro všechny studenty. Jsme odborníci na poradenství. Nabízíme své znalosti pro vaše kvalitní vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jindřichův Hradec - Domov mládeže

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Máme velké znalosti, které rádi předáme i ostatním. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Pouze vyškolení zaměstnanci jsou pro vás zárukou kvality. Naše instituce nabízí vzdělání v oblasti ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola Jindřichův Hradec - Domov mládeže

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci a zkušenosti našeho vždy ochotného personálu. Naše základní škola je velice prestižní. Půjčte si učebnice z naší knihovny. Využijte i našeho kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Dačice

Patříme mezi státní úřady. Úředníky našeho státního úřadu můžete navštívit v době úředních hodin, kdy mají otevřeno. Policie je zde pro Vaše bezpečí. Městská policie Vám poskytne pomoc v různých situacích. Dohlížíme na veřejný pořádek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Jindřichův Hradec

V rámci pravomocí našeho státního úřadu poskytujeme občanům jisté služby. Vyhovíme vám nejlépe v době, kdy máme otevřeno během úředních hodin. Můžete se na nás obrátit s vyřízením žádostí. Všichni občané mohou využít nabízených služeb policie. Neváhejte navštívit naši městskou policii, která se Vás bude snažit ochránit. Na naše zajištění veřejného pořádku se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Strmilov

Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby státního úřadu. S ochotou se vás ujmou naši zaměstnanci. Poskytneme vám takové poradenství, na které se můžete bez obav spolehnout. V nebezpečných situacích se neváhejte obrátit na policii. Všichni občané mohou využít nabízených služeb městské policie. Plníme funkci ochrany veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie České Velenice

Náš státní úřad podporuje vzdělání a zvyšování kvalifikace zaměstnanců, neboť pouze zaměstnanci s dostatkem znalostí a vzdělání mohou kvalitně obsloužit klienty a vyřídit jejich podání a žádosti. Řídíme se pravidly pro přijímání a vyřizování stížností. U našich zaměstnanců se setkáte s ochotou a vstřícností. Procházíme a vyřizujeme jednotlivé žádosti. Policie je připravena pomoci v jakékoli situaci. Městská policie nabízí pomoc všem občanům. Součástí našich aktivit je také zajištění pořádku na veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Jindřichův Hradec

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Zakládáme si na seriozním jednání. Jsme maximálně znalí v oboru vzdělání. Nabídneme Vám i pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku