Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

 

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 2 Dačice

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Nabízíme možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Jindřichův Hradec

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Věci řešíme s ochotou. Soustředíme se na vzdělávání dětí. Naší prioritou je vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní zámek Dačice

Prožijte s námi bezstarostnou dovolenou. Naše kvalitní služby v oblasti cestování jsou tu pro Vás. Disponujeme skvělou znalostí oblastí našich zájezdů. Zaručujeme Vám seriózní služby. Své cestovní služby máme pojištěny dle zákona. U naší společnosti můžete počítat s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Panatran, s.r.o.

Naše pobočka je zárukou kvality poskytovaných služeb a seriózního přístupu vůči klientům. U nás se setkáte pouze s nejlepší kvalitou cestovních služeb. Rádi poznáme vaše přání a budeme se snažit je plnit. Jelikož jsme pojišteni ze zákona, nemusíte se bát vycestovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Alfa

Jsme firma, která Vám pomůže s provozováním hotelové restaurace. Nabízíme možnost příjemně stráveného večera s doporučenými víny. Vyzkoušejte příjemné prostředí naší hotelové restaurace. Nejen rodiny s dětmi jistě ocení pečlivě vybíraná jídla. Naše hotelová restaurace nabízí služby o vysoké kvalitě. Zaměstnanci naší hotelové restaurace Vám nabídnou různé nápoje. Vyberte si z velké nabídky jídel české kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bohemia

Poskytujeme seriozní poradenství, služby i komunikaci s klienty. Jsme společností poskytující cestovní služby a pohostinství a jsme pojištěni dle zákona. Zaměstnanci naší pobočky s ochotou pomohou zákazníkům s výběrem služeb podle jejich přání a požadavků. Přicházíme také s výhodnou nabídkou zimních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

penzion ALEXSPORT

Naši klienti oceňují dovolenou bez starostí, kterou zakoupili na naší pobočce. Na poskytované služby jsme pojištěni dle zákona. Využijte služeb od nás podložené našimi znalostmi. V nabídce je široká škála školních zájezdů a výletů. Naše cyklistické zájezdy jsou vhodné pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní okresní archiv Jindřichův Hradec

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Naši studenti se u nás můžou vždy setkat s ochotou. V naší instituci Vám garantujeme získání nových znalostí. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Vlasta Třeboň

Mezi poskytováním restauračních služeb jsme špičkou. Kvalita restauračních služeb je samozřejmá. Parkování je pro naše hosty zdarma. V naší restauraci máme zajištěno i wifi připojení. Nabízíme ubytování dětí s výraznou slevou. Navštivte naši příjemnou restauraci a jistě budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spa Tours Třeboň, s.r.o.

Vyberte si pobytové a poznávací letní zájezdy do celého světa a užijte si dovolenou bez starostí. Zaručíme vám vysokou kvalitu našich služeb. Ochota nabídnout to nejlepší každému klientovi je naší základní vlastností. Zákazníkům nabízí naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna, mnoho zájezdů za atraktivní ceny. Garantujeme Vám serióznost služeb. Skvělá znalost všech nabízených lokalit nám umožňuje co nejvíce poradit s výběrem té pravé dovolené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku