Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

 

Stráž nad Nežárkou - městský úřad

Neváhejte kontaktovat naši samosprávu ohledně vašich připomínek. Náš úřad vám nabízí poradenství. Běžně pro Vás máme otevřeno během úředních hodin. Ochota vyjít vstříc klientům je pro nás důležitá. Vyberte si z knižního fondu naší knihovna. Jako samospráva nezapomínáme také na oblast sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lomnice nad Lužnicí - městský úřad

Naše strana se snaží v rámci samosprávy pracovat ke spokojenosti obyvatel. Jako samospráva sázíme vždy na ochotu. Naše oddělení pro styk s veřejností vyřizuje všechny žádosti. Přijďte k nám a dohodněte, jak bude vypadat váš svatební obřad. Ušetřete čas a navštivte naše kontaktní místo Czech Point. Přijďte do naší knihovny a uvidíte, že si vyberete knihu, kterou přečtete jedním dechem. Zajištění sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ České Velenice - Hospodářsko-správní odbor

Cílem naší strany je zefektivnění samosprávy. Místní samospráva podporuje ochotu občanů podílet se na jejich záležitostech. Rádi vyřídíme všechny vaše žádosti. Zajišťujeme náležitosti k matriční agendě. Navštivte naši matriku v oddělení evidence obyvatel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Dačice - Odbor správní

Samosprávu uskutečňujeme pomocí vlastních orgánů. Úřad poskytuje občanům poradenství. Ochotu jednání našich zaměstnanců Vám zaručujeme. Náš úřad přijímá žadatele v době úředních hodin. Nabízíme možnost vyřizování Vašich žádostí. Můžete se na nás obrátit v případě vyřízení dokladů matriční agendy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Dačice - Odbor vnitřních věcí

Specializujeme se na služby samosprávy. Rádi vám také poskytneme poradenství. Náš samosprávní celek se vyznačuje velkou ochotou. Návštěvy přijímáme během úředních hodin. Naši zaměstnanci se zabývají vyřizováním vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení při Střední průmyslové škole a Středním odborném učilišti oděvním v Třeboni

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Nabízíme vám různé poradenské služby. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Jindřichův Hradec

Náš státní úřad důsledně dbá na včasné vyřízení všech žádostí a podání. Jednotlivé odbory našeho státního úřadu Vám rádi poradí s Vašimi problémy. Podáte-li na někoho stížnost, budeme se tím zabývat a stížnost vyřídíme. Jsme k zastižení pravidleně v otevíracích úředních hodinách. Náš státní úřad disponuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Jindřichův Hradec

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Našim záměrem je ochotné jednání. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Naše instituce poskytuje možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. Prioritou naší vzdělávací instituce je seriózní přístup zaměstnanců a nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Zaměstnáváme vyškolené zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostinec -Mosty

Ve stylově zařízeném hostinci Vás rádi obsloužíme s nabídkou minutkových,hotových jídel - pivo " Bernard " a řadu nealko nápojů. Provozní doba : květen,červen - víkendy celodenně červenec - srpen - denně září - říjen - víkendy celodenně listopad -duben víkendy večer po dohodě možnost rodinných oslav, jubilejí atd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku