Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj > Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

 

MÚ Dačice - Odbor sociálních věcí

Hlavní činností našeho úřadu je samospráva. Rádi vám poskytneme služby poradenství. Dovolujeme si mít otevřeno během úředních hodin. Nikdy nevíte, co se stane, a vaše příjmy nebudou dostatečné na živobytí, proto tu je pomoc v hmotné nouzi. Poradíme vám, kdy a jak uplatnit sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Jindřichův Hradec - Odbor sociálních věcí

Náš samosprávní úřad odvádí kvalitní práci. Náš úřad vám vyřídí všechny vaše žádosti. Dovolujeme si mít otevřeno během úředních hodin. V oblasti samosprávy Vám rádi poradíme. Ochota vyjít vstříc klientům je pro nás podstatná. Jako samospráva řešíme i sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Třeboň - městský úřad

Náš orgán je součástí samosprávy. Poradenské služby našeho úřadu zvyšují spokojenost občanů s naší činností. Naší náplní je vyřizování Vašich žádostí. U nás oceníte ochotné zaměstnance. V prostorách našeho úřadu najdete knihovnu. Nabízíme vám vyřízení přidělení sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nová Bystřice - městský úřad

Nabízíme Vám veškeré služby naší samosprávy. Lidé nejvíce oceňují ochotu úředníků. Mezi naše služby patří vyřizování Vašich žádostí. Na našem úřadě pro vás poskytujeme poradenství. Těšíme se na Vás v naší příjemné knihovně. Rozhodujeme o poskytování sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kardašova Řečice - městský úřad

Přinášíme služby úřadů samosprávy. U nás jsme maximálně ochotní ke všem klientům. Podatelna úřadu je otevřena během úředních hodin. Neváhejte se na nás obrátit, pokud máte nějaké dotazy ohledně živnosti. Přijďte si půjčit knížku do naší knihovny. Pokud jste se ocitli v obtížné životní situaci, požádejte u nás o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nová Včelnice - městský úřad

Poskytujeme vám spolehlivé služby samosprávy. Součástí našich služeb je také poradenství. Naše instituce má otevřeno během úředních hodin. Obraťte se na náš profesionální a ochotný personál, který vám se vším vždy rád pomůže. Vyřídíme pro vás i žádost o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slavonice - městský úřad

Jsme strana, která se zasazuje o lepší fungování samosprávy. Naše samospráva je otevřena během úředních hodin. Obraťte se na nás s vyřizováním žádostí. Náš úřad se chová ochotně. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství. Pokud jste se nevlastní vinou dostali do obtížné životní situace, jsou tu pro vás naše sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřichův Hradec - městský úřad

Na našem úřadě zajišťujeme samosprávu. Otevřeno máme vždy během úředních hodin. Rádi vám také poskytneme poradenství. Přijďte k nám a dohodněte, jak bude vypadat váš svatební obřad. Na našich pobočkách můžete využít i veškerých služeb Czech POINTu. V naší knihovně si můžete vybrat knihu, která vás bude zajímat a bavit. Jako samospráva nezapomínáme také na oblast sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Suchdol nad Lužnicí - městský úřad

Náš samosprávní úřad odvádí kvalitní práci. Zakládáme si na ochotě našich zaměstnanců. Naší činností je vyřizování vašich žádostí. Jako samospráva máme otevřeno během úředních hodin. Naši zaměstnanci vám ve všem rádi poradí. Neváhejte navštívit naši místní knihovnu. Schvalujeme také žádosti o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České Velenice - městský úřad

Máme pro vás připraveny služby v rámci naší samosprávy. Kdy je otevřeno během úředních hodin na našem úřadě, si můžete ověřit na našich webových stránkách. Zastavte se na našem úřadě a využijte rad našich zaměstnanců. Vyznačujeme se rychlým vyřízením žádostí. Požadavky občanů jsou u nás ochotně vyřizovány. Knížky v místní knihovně tu jsou pro Vás. Jako samospráva nezapomínáme také na oblast sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku