Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mladá Boleslav

 

ZŠ a MŠ Mladá Boleslav, 17. listopadu

Naše vzdělávací instituce se nachází v příjemném prostředí. Neváhejte využít našich bohatých znalostí. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností. V naší základní škole nabízíme dobré vzdělání. V rámci instituce můžete využít i nabídky obědů v naší jídelně. Vychovatelky v družině připravují dětem pestrý program.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Mladá Boleslav, Komenského náměstí

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro studium a vzdělávání. Naše poradenské služby jsou kompletní. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Využijte služby našich vyškolených zaměstnanců. Cílem vedení naší vzdělávací instituce je zajištění vysoké kvality vzdělání spolu s ochotným a zkušeným personálem. Svých klientů si vážíme a proto s nimi jednáme seriózně. Různorodou činností pomáháme dětem rozvíjet jejich dovednosti a poznání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doneta CZ, s.r.o.

Poskytování služeb spojených s autodopravou je jednou z hlavních činností naší firmy. Naši zaměstnanci disponují znalostmi v oblasti nákladní dopravy. S kvalitou si nezahráváme. Ochota je pro nás naprosto samozřejmá. Díky našim zkušenostem je pro nás i silniční přeprava hračka. Rychlost a kvalita prověřena letitou působností na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace MV

Nabízíme restaurační služby, za jejichž kvalitu ručíme. Nabízíme kuřácké prostory. Nabízíme příjemné posezení v nekuřáckém provedení. Naše restaurace Vám je k dispozici. Náš bar má pro vás nejlepší pití. V naší restauraci jsou Vám k dispozici i šipky. Své hosty zveme také na diskotéky. Zabavte se hrou na automatech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

P.H.V. GROUP, s.r.o.

Spolehněte se na naše restaurační služby. Přijďte si k nám vybrat ze široké nabídky chutných jídel. Naše nápoje Vám jsou k dispozici. Svým zákazníkům nabízíme posezení v příjemném prostředí naší restaurace. Naše hrací automaty vás budou bavit. Vyrazte k nám na diskotéku. V naší restauraci můžete vyzkoušet i šipky. Připravili jsme pro vás bohatý bar. Nabízíme vám příjemné posezení v útulném prostředí naší restaurace. V naší restauraci najdete také kavárnu. Nabízíme denní menu. Na požádání Vám rádi připravíme i náš salonek. Nabízíme posezení v nekuřáckém prostředí. V naší restauraci máte vyhrazeny i kuřácké prostory. Zajistíme pro Vás i rauty. Nabízíme k pronájmu prostory pro vaši oslavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Bělá pod Bezdězem

Náš státní úřad je tu pro Vás. Nabízíme vám pomoc s vyřízením stížností. Specializujeme se na vyřizování žádostí spadajících pod naši organizaci. Vyhovíme vám nejlépe v době, kdy máme otevřeno během úředních hodin. Jsme státní úřad, který si zakládá na ochotě k občanům. Poradenské služby jsou vám na našem úřadě také k dispozici. Specializujeme se na udržování veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Benátky nad Jizerou

Náš státní úřad je veřejností vnímán velmi pozitivně, díky seriózním a především prospěšným projektům, jejichž realizaci se věnujeme. Specializujeme se na vyřizování žádostí od občanů. Náš státní úřad se zaměřuje na poradenství v různých oblastech života. Naši zaměstnanci vám ochotně pomůžou. Zabýváme se dodržováním veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Muzea Mladoboleslavska

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Vaše znalostí se díky nám zlepší. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Zaručíme se za kvalitu a spolehlivost našich vyškolených zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ján Sedláček,kurýrní služba

Nabízíme komplexní autodopravu i pro nejnáročnější klienty. Dopravu a přepravu zajišťujeme vždy seriozně. V ochotě nám může málokdo konkurovat. Spolehněte se také na kvalitu našich služeb. S naší silniční dopravou jsou zákazníci vždy spokojeni. Nechejte se hýčkat rychlostí našich služeb. Náš tým má dlouholeté zkušenosti a výborné znalosti v rámci poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studentská unie ŠKODA AUTO a. s. Vysoké školy

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Důležité pro nás je seriozní jednání. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku