Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mladá Boleslav

 

Základní umělecká škola Karmel, v.o.s.

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Jsme znalí oboru. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. Kromě uměleckého vzdělání poskytuje naše umělecká škola i všeobecné vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NECKERMANN Partner

Bezstarostná dovolená je přesně to, co si každý zaslouží, s námi si ji užijete. Garantujeme Vám serióznost služeb. Naše ochota je neobyčejná, co se cestovního ruchu týče. Naše společnost zajistila na pobočce kvalifikovaný personál s požadovanými znalostmi tak, aby zákazníkům poskytl poradenství na úrovni. S našimi kvalitními cestovními službami budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

K V Transvaz, spol. s r.o.

Autodoprava, kterou zajišťujeme, je spolehlivá. V naší společnosti je vždy kladen největší důraz na rychlost a kvalitu. Vyzkoušejte také naše služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Všechny služby plníme s největší ochotou. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, územní sdružení

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Iniciujeme společná setkávání. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Připravíme poradenství na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Mladá Boleslav

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Zveme Vás ke společným setkáním. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Členové našeho sdružení se aktivně věnují vzdělávání dětí. Prioritou našeho spolku je vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U-Turn Pub

Provozujeme hostinec s bohatou nabídkou. U nás nabízíme několik druhů piv. Zveme Vás k ochutnání našich vynikajících jídel. Ochotu našeho personálu nabízíme na prvním místě. Kvalita našich služeb je samozřejmostí. Zveme Vás k posezení v příjemném prostředí. Zhotovíme Vám občerstvení dle Vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vege Vitálka

Provoz vegetariánské jídelny

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní zámek Mnichovo Hradiště

Ochotný personál na naší pobočce vám pomůže s výběrem bezstarostné dovolené. Bezpečnost zaručuje i fakt, že jsme pojištěni dle zákona. Stali jsme se úspěšnou společností díky kvalitě služeb z oblasti cestovního ruchu, příjemným cenám a ochotnému týmu zaměstnanců. Obraťte se na nás s důvěrou, jsme seriózní agentura. Specializujeme se především na zájezdy pro náročné klienty požadující komfort a kvalitu poskytovaných služeb. Zaměstnanci naší společnosti mají velké znalosti v oblasti cestovních zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Mladá Boleslav

Náš státní úřad podporuje vzdělání a zvyšování kvalifikace zaměstnanců, neboť pouze zaměstnanci s dostatkem znalostí a vzdělání mohou kvalitně obsloužit klienty a vyřídit jejich podání a žádosti. Ochotně se postaráme o vaše papíry. Náš úřad poskytuje také poradenství. Naší pracovní náplní je také uspokojivé vyřizování vašich stížností. Spolehněte se na to, že Vaše žádost bude vyřízena. Dveře našeho úřadu jsou Vám otevřeny během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Mnichovo Hradiště

Náš státní úřad důsledně dbá na kvalifikaci a fundovanost zaměstnanců. Navštivte náš státní úřad, který má otevřeno během úředních hodin. Povinností našeho státního úřadu je vyřídit všechny stížnosti od občanů. Neváhejte oslovit naše ochotné pracovníky. Pověření lidé našeho úřadu občanům poskytnou poradenství ohledně státní správy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku