Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mladá Boleslav

 

Toufar.cz

Zaručujeme pojištění našich cestovních služeb dle zákona. Naše pobočka nabízí služby v oblasti cestovního ruchu ve vysoké kvalitě. Serioznost je pro nás maximálně důležitá. Sportovní i další zájezdy nabízíme za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Toman - Přeprava nadměrných nákladů

S autodopravou a přepravou máme dlouholeté zkušenosti. Na rychlou přepravu zboží se specializujeme již několik let. Zajišťujeme též silniční služby v rámci přepravy. Očekávejte od nás vždy jen naprosto seriózní jednání. Náš tým řidičů je vždy připravený zužitkovat svoje znalosti a zkušenosti v praxi. Naše společnost věří, že pouze vztahy se zákazníky vybudované na kvalitě poskytovaných služeb a zodpovědném přístupu, mají budoucnost a mohou se rozvíjet. Naše přeprava nadměrného nákladu je tu pro Vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Mydlářů

Provoz restaurace s kapacitou cca 42 míst. Nabízíme teplá jídla a širokou nabídku vín z moravských sklepů. K dispozici je oddělená zimní zahrada s kapacitou cca 45 míst a malý salonek pro cca 15 osob. V letních měsících máme i venkovní posezení v zahradě. Pořádáme svatební hostiny, oslavy, večírky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denisa Bardonová - katalogy

Naše firma spustila provozování internetové databáze. Hledání dle lokality vám usnadní práci s naší databází. V naší databázi najdete přehledné seřazení pohostinských zařízení. Využívejte službu rychlé vyhledání v naší databázi. Najděte si restauraci dle Vašich požadavků. Využijte možnosti vyhledat si klub dle svých požadavků. Nezapomeňte nám prosím vyplnit hodnocení kvality, abychom dostali kvalitní zpětnou vazbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mosolf Automobillogistik, s.r.o.

Jsme firma, která si zakládá na autodopravě. Vedení naší společnosti klade vysoké požadavky na ochotu, serióznost a spolehlivost našeho personálu. V oblasti dopravy vám poskytneme kvalitu za rozumnou cenu. Zabýváme se poskytováním služeb silniční přepravy pro řešení vašich potřeb. V popředí naší nabídky je vždy neobvykle rychlé jednání. Management naší společnosti klade vysoké požadavky nejen na vysokou kvalitu služeb, ale rovněž i na serioznost a příjemné vystupování našeho personálu. Získali jsme bohaté znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rota Nazdar o.s..

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Jednáme jedině seriozně. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Mladá Boleslav

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Bakov nad Jizerou

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Nabízíme také poradenské služby. Snaha o časté setkávání je naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Patrik Černý-přepravní služby

Sjednejte si u nás služby v oblasti autodopravy, na které se budete moci spolehnout. Ochotně překvapíme vaše náklady. Znalost oboru dopravy považujeme v naší společnosti za nezbytnou. Prioritou naší společnosti je v prvé řadě kvalita poskytovaných služeb a rovněž i ochotný a seriózní personál. Naše firma se zabývá silniční přepravou. Neváhejte vyzkoušet naše přepravní služby, které jsou rychlé a kvalitní. Zařídíme pro Vás služby taxi dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant La Romantica

středomořská kuchyně

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku