Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mladá Boleslav

 

Bílá Hlína - obecní úřad

Specializujeme se na služby samosprávy. Náš úřad nabízí odborné poradenství v různých oblastech života. Přijďte nás navštívit, máme otevřeno během úředních hodin. Ochota naslouchat a řešit. Vyřizování žádostí ještě nebylo jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boseň - obecní úřad

Naše strana má své členy v místní samosprávě. Pro naše klienty zůstává otevřeno během úředních hodin. V oblasti samosprávy Vám rádi poradíme. Neztrácejte čas a využijte nabídku naší pomoci při vyřizování žádostí. Ochota poradit je samozřejmostí. V budově naší instituce můžete využít také veškerých služeb Czech POINTu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Mladé Boleslavi

Můžeme obohatit Váš duchovní život. Setkáváme se rádi s lidmi podobného mínění. Pomůžeme Vám najít cestu k bohu. Nabízíme možnost účasti v naší Pravoslavné církvi pro každého. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. Pořádáme různá a zajímavá duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní výbor Komunistické strany Čech a Moravy

Jsme strana, která nabízí účast na politickém životě. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Jsme politická strana zaměřená na ochotné jednání s voliči. Členové naší politické strany mají velké znalosti ze života občanů ČR. Našim cílem je dosahování udržitelného tempa růstu ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce Mladá Boleslav - volná pracovní místa

Volná pracovní místa na úřadu práce v Mladé Boleslavi, seznam nabídek zaměstnání s možností výběru konkrétní pozice. Výběr nabídek zaměstnání z okresu Mladá Boleslav - práce v Mnichově Hradišti, Benátkách nad Jizerou a dalších obcích, výběr práce v okolních okresech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Bakov nad Jizerou - Správní odbor

Jsme strana, na jejíž hospodaření v rámci samosprávy se můžete spolehnout. Naši zaměstnanci vám budou nápomocni při vyřizování žádostí. Naší službou je také poradenství. Naše kancelář je pro Vás otevřena během úředních hodin. Jsme schopni vyřídit náležitosti spojené s matriční agendou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Bělá pod Bezdězem - Správní odbor

Naše instituce zajišťuje samosprávu. Poskytujeme vám poradenství. Naši zaměstnanci se v rámci své činnosti zabývají vyřizováním vašich žádostí. Jako samospráva vás ohromíme naší ochotou. Náš úřad přijímá vaše žádosti během úředních hodin. Zajišťujeme služby spojené s matriční agendou. Úředníci v oddělení evidence obyvatel Vám rádi poradí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Praze 3

V naší církevní instituci mají lidé možnost setkat se s duchovním životem. Najít cestu k bohu Vám půjde s naší církví snadno. S námi načerpáte novou energii v rámci setkávání, které pořádáme. V případě potřeby Vám nabízíme pomoc v nouzi. S našim přispěním můžete dosáhnout duchovní vyrovnanosti. Konáme bohoslužby pro blaho lidu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Švestka - prodej písku a štěrku, zemní práce

Nabízíme profesionální služby v oblasti autodopravy. Naše společnost je schopna zajistit nadstandardní kvalitu poskytovaných služeb díky zkušeným zaměstnancům s dostatkem znalostí. Poskytneme vám své bohaté zkušenosti v oboru silniční dopravy. V oblasti dopravy a přepravy zaměstnáváme ty největší znalce. S ochotou se budeme věnovat vašim individuálním požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pema

V naší autodopravě používáme prvotřídní vozidla. Klientům zaručujeme profesionální a seriozní přístup. Nabízíme silniční přepravu za výhodné ceny. Naše společnost získala díky zkušenému týmu zaměstnanců s dostatkem znalostí v oboru řadu spokojených zákazníků. Můžete se u nás spolehnout na kvalitu našich služeb. Naše společnost zajišťuje osobní dopravu ve Vašem regionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku