Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mladá Boleslav

 

Čajovna Satori

Naše čajovna se zaměřuje na prodej čajů. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší čajovny. Jsme čajovna, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného čaje. Jsme čajovna, která Vám nabídne příjemné prostředí. Poskytujeme i vodní dýmku s různými tabáky. U nás si můžete koupit různé tabákové výrobky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ying čajovna & English Rooms Restaurant

Naše čajovna se zabývá prodejem různých druhů čajů. V příjemném prostředí naší čajovny si v klidu vychutnáte lahodné nápoje. Jsme čajovna, která vaří čaj jen z kvalitních lístků. S výběrem nápojů u nás budete zaručeně spokojeni. Máme opravdu velký výběr čajů a rádi vám ochotně pomůžeme s výběrem. Pokud si budete přát něco k snědku, můžeme vám nabídnout také občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Mladoboleslavský venkov

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Věřte naší serioznosti. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zkuste si u nás zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Zabýváme se dávkami státní sociální podpory V hmotné nouzi se obraťte na nás, poskytneme vám pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Mladá Boleslav

U naší instituce můžete využít vzdělávání v příjemném prostředí. Poskytujeme 100% serioznost. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Pro naši vzdělávací instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pod lípou, poskytovatel sociálních služeb

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Pod Skalami Kurovodice, poskytovatel sociálních služeb

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jan Novák CSc. - DETA

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Design & Vývoj, s.r.o.

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Pečlivost je součástí všech našich činností. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řepařský institut, spol. s r.o.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Ochota našich pracovníků je zaručena. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Pečlivost je součástí všech našich činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku