Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mladá Boleslav

 

Úřad práce Mladá Boleslav

Neváhejte oslovit náš státní úřad. Ochotně se postaráme o vaše papíry. Zveme vás na návštěvu během otevíracích úředních hodin. Zaručujeme Vám poskytnutí kvalitního poradenství v oblasti státních úřadů. Specializujeme se na vyřizování žádostí spadajících pod naši organizaci. Ujišťujeme Vás, že vyřídíme každou stížnost, kterou podáte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Mladá Boleslav

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Obraťte se na nás i v nouzi, pomůžeme vám. Rádi vás uvidíme při společném setkávání. Poodhalíme vám cestu k bohu. Neváhejte navštívit naše koncerty s duchovní tematikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Mnichovo Hradiště - Odbor sociálních věcí a zdravotnictví

Sdělte naší samosprávě co chcete u nás změnit a my se vynasnažíme o nápravu či změnu. Disponujeme kapacitami pro poskytování poradenství. Jako samospráva vás nadchneme naší ochotou. V úředních hodinách můžete využít naši samosprávu. Na našem úřadě se při vyřizování žádostí vždy setkáte s ochotou a pochopením. U nás vám rádi poradíme, zda máte nárok na pomoc v hmotné nouzi. Vysvětlíme vám, za jakých podmínek máte nárok na sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Dolní Bousov - Finanční odbor

Specializujeme se na služby samosprávy. Naši úřednicí poskytují také služby poradenství. V termínech vyřídíme vaše žádosti. Jsme orgán zaměřený na ochotné jednání s občany. Zavítejte k nám, otevřeno máme během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ochranovský sbor při Českobratrské církvi evangelické v Ujkovicích

V naší instituci naplňujeme duchovní život věřících. S námi můžete najít cestu k bohu. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Na nás může v nouzi obrátit, rádi vám pomůžeme. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Každé duchovní setkání se stane nezapomenutelným zážitkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Středočeský kraj - Oddělení veterinární hygieny Mladá Boleslav

Nabídka účasti na politickém životě je u nás garantována. Díky našim znalostem z politické oblasti má náš program smysl. Naše strana je otevřená novým členům. Naše strana si dává záležet na ochotném přístupu k voličům. Naše cíle jsou samozřejmě srozumitelné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diecézní charita Litoměřice

Kromě jiného se věnujeme i poradenství v oblasti duchovního života. Zajistěte duchovní život i pro své děti. Snažíme se uplatnit v oblasti charity. Naše koncerty jsou určené všem zájemcům. Mezi naše činnosti také spadá zajišťování zajímavých výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mladá Boleslav

Naše samospráva úspěšně splní všechny vaše požadavky v naší oblasti. Naše poradenství vám usnadní váš život. Zaměstnanci našeho odboru na živnosti tu jsou pro Vás. Czech Point je zjednodušenou alternativou byrokracie v samosprávě. Pro naše klienty jsme zřídili knihovnu. Podejte si u nás žádost o sociální dávky a my ji obratem vyřídíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola fotografická, filmová a televizní, o.p.s.

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. Nabízíme vám poradenské služby všeho druhu. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Součástí naší vzdělávací instituce je také jídelna. Využijte i našeho kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INVIA.CZ Mladá Boleslav

Jsme velmi nároční na kvalitu. Naše ochota vás jistě potěší. Zaměřujeme se také na školní zájezdy a výlety. Víkendové pobyty nabízí skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou. S naší cestovní kanceláří se podíváte do celého světa last minute. Odpočiňte si na zimní dovolené od nás. Překrásné dovolené a zájezdy pro rodiny s dětmi nabízíme za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku