Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mladá Boleslav

 

Policie ČR - Územní odbory Mladá Boleslav

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše žádosti. Procházíme a vyřizujeme jednotlivé žádosti. Při vyřizování stížností jsme spravedliví. Zajišťujeme vyřízení vašich požadavků během otevíracích úředních hodin. S ochotou pracovníků našeho úřadu můžete počítat. Náš orgán policie se zaměřuje na ochranu občanů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Státního okresního archivu Mladá Boleslav

Naše škola s příjemným prostředím Vám je k dispozici. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní státní zastupitelství Mladá Boleslav

Náš státní úřad v rámci svých kompetencí vyřizuje žádosti a podání občanů i podnikatelů. Naším hlavním cílem při vyřizování stížností je přiměřená ochrana osob. Vyřizujeme žádosti, které jsou potřeba ke splnění úředních nařízení. V rámci poskytovaných poradenských služeb se vám snažíme co nejlépe pomoci vyřešit vaši situaci. Kromě jiného se specializujeme i na stíhání osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EXIM TOURS a.s.

V nabídce je mnoho last minute zájezdů různého zaměření. U nás naleznete širokou škálu víkendových pobytů. Pro své zákazníky také připravíme výhodné pobytové zájezdy. Nechte se oslovit naší nabídkou poznávacích zájezdů. Mezi nabídky naší agentury patří také lyžařské zájezdy. Neváhejte využít výhodné nabídky last minute pobytů. U nás seženete jedny z nejvýhodnějších letenek na trhu. Přinášíme vám speciální kolekci eurovíkendů za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola - Řepovanka Řepov, o.p.s.

V naší vzdělávací instituci se nám podařilo vytvořit příjemné prostředí plné přátelské atmosféry. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Zajišťujeme vzdělávání vždy s ochotou. U nás dosáhnete více znalostí. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. V naší mateřské škole se o vaše děti postaráme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola - Duha Mladá Boleslav III, o.p.s.

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Naše mateřská škola při práci s dětmi respektujeme jejich potřeby i zájmy. Budoucím malířům přineseme kvalitní vzdělání. Díky naší instituci se můžete stát profesionálním fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá mateřská škola Sedmikráska, s.r.o.

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Klademe důraz na odborné znalosti všech našich pracovníků. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. Naše mateřská škola nabízí dětem příjemné prostředí plné zábavy a vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Speciální MŠ, Šmilovského, Mladá Boleslav

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od naší instituce. Serioznost je pro nás prvořadá. Náš institut má znalosti ve spousty oborech. Záleží nám na tom, aby se vaše děti cítili v naší mateřské škole jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H+H stáj Kateřina

Spolehněte se na naše služby určené turistům. Snažíme se o vaši maximální spokojenost u každé využité služby. Využijte naše kvalitní služby turistům. Nabízíme různé výlety, na které budete rádi vzpomínat. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Chcete-li zjistit turistické informace a mluvíte-li rusky, stavte se u nás a my vám pomůžeme. Poskytujeme služby pro všechny česky mluvící turisty. Naše kompletní služby jsou k dispozici i anglicky. U nás se dozvíte vše potřebné i v německém jazyce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Mikule-expresní přeprava

Jako zaběhnutá autodoprava chápeme přepravu zboží našich klientů jako velmi osobní věc. S ochotou se budeme věnovat vašim individuálním požadavkům. Dopravu máme rychlou, spolehlivou, bez problémů. Zabýváme se také silniční dopravou a přepravou. Spolehněte se na serioznost naší dopravy a přepravy. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti přepravy. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní přepravní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku