Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Domažlice

 

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Domažlice

Nabídku účasti na politickém životě Vám garantujeme. Dbáme to, abychom tvořili srozumitelné cíle. U naší strany můžete počítat s ochotou. Každý volič, který otevřeně vyjadřuje podporu naší politické straně, je našim důležitým partnerem. Disponujeme znalostmi z politického života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Draženově

Přidejte se k nám, nabízíme Vám mimo jiné účast na politickém životě. Chceme prosadit informační otevřenost všech politických stran. Vedení strany si vám dovoluje předložit srozumitelné cíle našeho politického působení. Naše strana je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Na naše znalosti z politického života se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poběžovice - městský úřad

Naše samospráva se snaží odvádět tu nejlepší činnost. Poskytování kvalitních rad je naší prioritou. Naše instituce má otevřeno během úředních hodin. Náš personál se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Těšíme se na Vás v naší knihovně. Jako samospráva fungujeme i v oblasti sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Staňkov - městský úřad

Výkon veřejné služby zajišťuje naše samospráva. Ochotu vyjít vstříc klientům Vám garantujeme. Náš úřad vyřídí vaše žádosti. Rádi Vám pomůžeme, máme otevřeno během úředních hodin. Pověření lidé našeho úřadu občanům poskytují poradenství v oblasti fungování samosprávy. Náš úřad vám poskytuje služby v rámci knihovny. Rozhodování o sociálních dávkách je ze strany zaměstnanců obce vedeno spravedlivě a zodpovědně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holýšov - městský úřad

Věnujeme se zajišťování samosprávy. Poskytování poradenství. Náš úřad má pro Vás otevřeno během úředních hodin. Pro naše zaměstnance je ochota prioritou. Nabízíme poradenství v oblasti sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kdyně - městský úřad

Naše samospráva se zabývá veřejnými záležitostmi a hospodařením územního celku. Příslušný pracovník vaši žádost posoudí a podstoupí ji k vyřízení. Ochota vůči občanům je u nás garantována. Pro informace ke konkrétním pracovníkům jednotlivých odborů si můžete zajít v době úředních hodin, kdy je náš úřad otevřen veřejnosti. Nabízíme našim občanům také poradenství. Jsme připraveni Vám poskytnout služby naší knihovny. Vyřizujeme sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horšovský Týn - městský úřad

Navštivte kdykoli úřady naší samosprávy. U nás se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Naše poradenství vám usnadní váš život. Naší náplní je uspokojivé vyřizování Vašich žádostí. Pro informace ke konkrétním pracovníkům jednotlivých odborů si můžete zajít v době úředních hodin, kdy je náš úřad otevřen veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bělá nad Radbuzou - městský úřad

Náš samosprávní úřad bude naslouchat vašim požadavkům. Úřad poskytuje poradenské služby. Vyznačujeme se rychlým vyřízením žádostí. Naše kanceláře bývají otevřeny během úředních hodin. Lidé nejvíce oceňují ochotu úředníků. Sociální dávky jsou pouze jednou částí sociální politiky místních samospráv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domažlice - městský úřad

Vykonáváme přenesenou působnost samosprávy. Našim klientům poskytujeme kvalitní poradenství. Rádi se s Vámi setkáme, máme otevřeno během úředních hodin. Pomůžeme Vám s vyřizováním Vašich žádostí. Ochota je pro náš úřad důležitá. Podejte si u nás žádost o sociální dávky a my ji obratem vyřídíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kdyni na Šumavě

Jsme církev, která si dává záležet na duchovním životě. Zavítejte na některé z našich setkávání. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Všem v nouzi vždy ochotně a rádi pomůžeme. Každé duchovní setkání vás může neuvěřitelně naplnit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku