Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Hradec Králové

 

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje

Jsme sdružení členů hospodářské instituce, na které se s klidem můžete obrátit. Rádi Vám nabídneme poradenství v oblasti hospodářství. Můžeme vám nabídnout jen seriozní jednání. Naše kvalitní služby v oblasti hospodářství Vám jsou k dispozici. Naše společenství se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů ve Vysokém Mýtě

Pomůžeme Vám obohatit Váš duchovní život. Přijďte k nám objevit svou cestu k bohu. Přijďte na naše setkání i vy. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb. Jsme ti správní na církevní výchovu dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Královéhradecký kraj

Náš státní úřad neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně státní správy. U nás je vždy otevřeno během úředních hodin. Všem občanům nabízíme svůj ochotný přístup. Jsme policie, která poskytuje pomoc občanům. Jako organizace se podílíme na ochraně zvířat. Neváhejte se obrátit na naši veterinární správu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vazební věznice Hradec Králové - Věznice

Naše bezpečnostní instituce se zabývá zajištěním Vašeho klidného života. Seznamte se s aktivitami Policie České republiky. Využijte naši nabídku na pomoc. Spolehlivost je pro nás zcela zásadní. Naše bezpečnostní instituce je postavena na kvalitní a plynulé komunikaci. Naše instituce zajišťuje ochranu veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz záchranných brigád kynologů České republiky, Záchranná brigáda kynologů Královéhradeckého kraje

Poskytujeme služby bezpečnostní instituce. Policie České republiky se zasadí o úspěšné vyřešení Vaší situace. Naše instituce zajišťuje ochranu veřejného pořádku. Pro nás je typická vysoká míra spolehlivosti. Angažujeme se v oblasti poskytování pomoci při mimořádných událostech. Pro nás je důležitá správná a rychlá komunikace. Využijte naši nabídku na pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petrovický s. r. o.

Provozujeme autodopravu za výhodné ceny a ve vysoké kvalitě. Nabízíme levnou dopravu a přepravu, která je rychlá. Naše dopravní kvalitní služby Vám jsou k dispozici. Zaměřujeme se dopravní a silniční služby. Ochotně vyřídíme každý váš požadavek v oblasti dopravy a přepravy. Naše nákladní kamiony čekají právě na vaši zásilku. Spolehlivé služby nejen v rámci osobní dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem, s.r.o.

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Náš personál disponuje praxí a znalostí v oboru. Naše střední škola učí zábavnou formou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové

Využijte toho, že naše instituce disponuje příjemným prostředím. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou. Poskytujeme pouze seriózní vzdělávací služby. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Zabýváme se předáváním znalostí z různých oblastí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a praktická škola Daneta, s.r.o.

Příjemné prostředí vám zabezpečíme. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce klade velký důraz na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Naše mateřská škola je velice prestižní. V naší základní škole naleznete příjemné prostředí i zkušený personál. Naše střední škola poskytuje služby na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Verner-nadměrné náklady

Jsme firma, která se specializuje na autodopravu. V oblasti dopravy a přepravy se u nás setkáte s maximální znalostí oboru. Naše služby jsou kvalitní a rychlé. Věnujeme se přepravě a zajišťujeme ji s ochotou. Naše služby jsou rychlé a přesné. Serioznosti přikládáme velký význam. Zajišťujeme služby v rámci silniční dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku