Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Hradec Králové

 

Nadace mezilidské tolerance Thomase Grala

Využijte naši sociální pomoc. Spolehněte se, že vám v nouzi poskytneme pomoc. V naší instituci se setkáte s maximální ochotou. Při spolupráci s ostatními institucemi máme prostor pro výměnu zkušeností a pro vzájemné setkávání. Máme pro vás připraveno spolehlivé poradenství. V naší instituci se setkáte vždy se seriozností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní inspektorát práce pro Královéhradecký kraj a Pardubický kraj

Naše strana má pro vás nabídku na účast na politickém životě. Politika strany je založena na zkušenosti a znalosti starších členů a elánu mladých. Jsme strana s velkou ochotou poradit svým voličům. Dbáme na otevřenost naší strany. Tvoříme takové cíle, aby byly pro všechny srozumitelné. Námi plánovaný ekonomický růst zajistí naší zemi přebytek státního rozpočtu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Všemi vjemy

Využijte naši sociální pomoc. Neváhejte nás oslovit také ohledně poradenství. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. V rámci naší pomoci garantujeme serioznost. Naši poskytovatelé pomoci jsou velice vstřícní a ochotní. Naše instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými zájmy, jaké máte vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Probační a mediační služba

Využijte naší nabídky na účast na politickém životě. Politika strany je založena na zkušenosti a znalosti starších členů a elánu mladých. Plníme jen srozumitelné cíle. Naše politická strana se vyznačuje velkou ochotou. Jednou z našich reprezentativních vlastností naší strany je otevřenost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kruh dobrovolníků Oblastní charita Hradec Králové

Máme připravenou humanitární pomoc. Chtěli bychom vyzdvihnout ochotu našich pracovníků pracovat v souladu s etickým kodexem neziskových a humanitárních institucí. Můžete využít naše poradenství, pokud si nebude vědět rady. Naší prioritou je pomoc, vstřícnost, ochota a zejména serioznost. Jsme organizace, která se specializuje na poskytování pomoci v nouzi. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HELP Centrum, občanské sdružení

Naše nezisková instituce se zaměřuje na sociální pomoc. Nabízíme Vám možnost poradenství. Ujišťujeme Vás, že naše nezisková organizace je velice seriozní. Pořádáme různá setkání. Naše instituce je maximálně ochotná ke svým klientům. Využijte také pestré nabídky našich kroužků. Naše instituce také vykonává různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Jednoty bratrské v Hradci Králové - Sion - Jednota bratrská v ČR

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. Rádi se s vámi setkáme. Nabízíme důstojné a klidné bohoslužby. Naše církevní akce jsou i pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Křesťanské společenství Hradec Králové

Obohatíme Váš duchovní život. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Máme zodpovědný přístup při hledání cesty k bohu. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Přijďte na naše církevní bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město pro lidi

Podílíme se na humanitární pomoci v zemích postižených humanitární katastrofou. Ochota našeho personálu vás příjemně překvapí. Ručíme za serioznost. Pořádáme vzájemná setkávání. Snažíme se pomoci v nouzi. Služby poradenství naší instituce zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Terra nostra - malebný kraj, o.p.s.

Naše humanitární instituce se zaměřuje na humanitární pomoc. Poradíme Vám pokud Vám nebude něco ohledně naší činnosti jasné. Dbáme o dodržení maximální serióznosti. Pomáháme v nouzi. Pořádáme vzájemná setkávání. Můžeme vám nabídnout volnočasové aktivity pro různé věkové kategorie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku