Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Hradec Králové

 

Úřad práce v Hradci Králové

Náš státní úřad v rámci své působnosti vyřizuje žádosti, podněty, podání i stížnosti od občanů i podnikatelské veřejnosti. Jsme státní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Při vyřizování stížností se snažíme být spravedliví. Svoje požadavky nám můžete prezentovat během otevírací doby, kterou stanovují úřední hodiny. Všem občanům nabízíme možnost poradenství. Pokud u nás podáte žádost, my ji bleskurychle vyřídíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní ředitelství cizinecké policie Hradec Králové

Snadno pro vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. O vaši bezpečnost se stará Policie České republiky. Pomůžeme vám vždy, když budete potřebovat. Pracujeme vždy s aktuálními informace. Naši pracovníci se starají o ochranu veřejného pořádku. Náš úřad nabízí svým občanům vynikající úroveň komunikace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inspektorát cizinecké policie Hradec Králové

Poskytujeme služby bezpečnostní instituce. Využijte pomoci Policie České republiky v jakékoli Vaší obtížné situaci. Jsme zde proto, abychom Vám zajistili okamžitou pomoc. Předáme vám vždy správné informace. Poskytování pomoci při mimořádných událostech je naší stěžejní činností. Spolehlivost je naší hlavní prioritou. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čedok, a.s.

Dovolenou u moře plnou nových poznatků a odpočinku získáte za výhodné ceny z nabídky naší společnosti. Naši spokojení zákazníci si užili báječnou dovolenou sestavenou na míru přesně podle jejich přání a požadavků. Přinášíme také možnost eurovíkendů. Užijte si letní dovolenou svých snů. S cenou naší letenky budete jistě spokojení. Nikde neseženete jízdenky tak levně jako u nás. Poskytujeme ty nejlepší sportovní zájezdy. Neváhejte vyrazit na nějaký z našich poznávacích zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace The Royal Mahajara

Provoz indické restaurace. Nabídka vegetariánské i nevegetariánské kuchyně. Možnost zapůjčení vodní dýmky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rada regionu soudržnosti Severovýchod - Úřady Regionálních rad soudržnosti

V případě potřeby se můžete obrátit na náš státní úřad. Poradíme vám, jak vyřídit žádost. Naše služby poradenství jsou dostupné každému. Náš státní úřad disponuje velkou ochotou. Náš úřad se zaměřuje na vyřizování stížností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum andragogiky, s.r.o.

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Nabízíme vzdělávací kurzy podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká republika - Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje

U nás poskytujeme profesionální služby záchranné instituce. Zajišťujeme okamžitou pomoc v případě Vaší potřeby. Naše bezpečnostní instituce je postavena na kvalitní a plynulé komunikaci. Naši pracovníci se starají o ochranu veřejného pořádku. O vaši bezpečnost se stará Policie České republiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nosek - rekonstrukce interiérů

Přinášíme také služby v oblasti autodopravy. Rychlost naší dopravy do blízka i dálavy. I vám nabízíme seriózní služby v oblasti dopravy a přepravy. Naše nabídka služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy je pro zákazníky velmi lákavá. Poskytujeme také vnitrostátní dopravu a přepravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Abdulkádir Homsi

Spokojenosti zákazníků dosáhla naše společnost díky ochotnému personálu a komplexní nabídce služeb v oblasti cestovního ruchu. Bezstarostná dovolená pro vás dva i pro celou rodinu. U nás si vyberete z bohaté nabídky zájezdů. Rádi bychom poukázali na kvalitu našich služeb. Znalost svého oboru je pro nás klíčovou záležitostí. Garantujeme vám spolehlivost, serióznost a fair play.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku