Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Hradec Králové

 

T.T. Trans, s.r.o.

V naší autodopravě získáte kvalitní služby za výhodné ceny. Naše firma na přepravu se vyznačuje velkou seriózností. Pro nás je ochotné jednání samozřejmostí. Naší hlavní devízou je rychlost. Zaměstnáváme ty největší znalce svého oboru. Nabízíme zaručenou kvalitu. Neváhejte se na nás obrátit v oblasti silniční přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eis studio Pardubice, s.r.o.

V oblasti dopravy a přepravy je naše společnost odborníkem na autodopravu. U nás naleznete vysokou úroveň kvality a bezpečnosti přepravy i dopravy. Naše firma má velké znalosti v oblasti přepravy. Na nás se můžete obrátit kdykoliv, kdy vyžadujete v rychlosti vyřešit vaši poptávku. Nabízíme výhodné ceny silniční přepravy a profesionální jednání. U nás se dočkáte pouze ochotného přístupu a kvalitních služeb. Máme pro vás připraveny spolehlivé služby skladování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyněk Falta-jízdy kočárem

Zaměřujeme se na poskytování kvalitních služeb turistům. Spolehněte se na to, že naše společnost poskytuje služby k vaší spokojenosti. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup. Náš personál je k turistům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Specializujeme se na kvalitní služby pro turisty. Turistům poskytujeme služby, které jsou nám výborně známé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Kostkan,lodě

Naše společnost, která poskytuje služby turistům, důsledně dbá na vysokou kvalitu služeb. U nás se německy domluvíte. S námi se domluvíte anglicky. Spolehněte se, že se u nás bez problémů domluvíte česky. Chcete-li zjistit turistické informace a mluvíte-li rusky, stavte se u nás a my vám pomůžeme. U nás nebudete mít problém domluvit se italsky. Naše služby vám ochotně přeložíme do francouzštiny. Pomůžeme Vám při výběru toho nejlepšího výletu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Klas, s.r.o.

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naši mateřskou školu si vaše děti zamilují. Zaměstnanci základní školy se věnují všem dětem stejnou mírou. Zaručujeme vám příjemné prostředí v jídelně, kterou provozujeme. Svěřte své děti do naší družiny. Přímo u nás můžete využít služby fotografa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LORENC SPEDITION

V oblasti autodopravy poskytujeme pouze kvalitní služby. Zaměřujeme se především na kvalitu služeb. Rádi Vám poskytneme i služby letecké dopravy a přepravy. Zajistíme Vám kvalitní kamionovou dopravu. Mezinárodní přepravu a dopravu u nás zajišťují spolehliví a zkušení řidiči. Využijte u nás služeb v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy. Sjednejte si u nás také služby v oblasti logistiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Kozár - KONO

Jsme firma s mnoha zkušenostmi v autodopravě. Znalost v oblasti dopravy a přepravy je pro naši firmu základem pro dobrou spolupráci se zákazníky. Zakládáme si na vysoké kvalitě nabízených služeb. Serioznost je naší vizitkou. V oboru silniční dopravy se můžete spolehnout na náš individuální přístup a profesionalitu. Ochotně vás kamkoli dovezeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Povodí Labe, státní podnik

Náš státní úřad je tu pro Vás. V oblasti státní správy Vám rádi poradíme. Snažíme se o co nejefektivnější vyřizování vašich žádostí. Navštivte náš státní úřad, který má otevřeno během úředních hodin. Naši úředníci mají v popisu práce i vyřizování stížností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše záležitosti. Jsme specialisté na poradenství v oblasti fungování státních úřadů. S ochotou vyřídíme vaše záležitosti. Vyřídíme vaši žádost bez zbytečného čekání. Máme pravidelně otevřeno během úředních hodin. Můžete nás vyhledat s žádostí o vyřízení stížností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Hotelu Pod věží

Nabízíme jídla z české, francouzské a italské kuchyně. Kapacita restaurace je 40 až 50 míst. Možnost pořádání oslav, svateb a společenských akcí. K dispozici je reprodukovaná hudba a taneční parket. Zajistíme cateringové a gastronomické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku