Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Hradec Králové

 

Infinitty

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. Zaručujeme, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Stanislava Šauerová - Cyklotur

Rádi bychom vás upozornili na naši skvělou nabídku školních zájezdů a výletů. Víkendové pobyty osloví každého cenou i širokou nabídkou. Spokojení zákazníci naší pobočky doporučují nabídku našich pobytových zájezdů. Využijte naší nabídky poznávacích zájezdů. Naše cyklistické zájezdy jsou vhodné pro každého. U nás seženete jedny z nejvýhodnějších letenek na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Miroslav Kronika,jízdní kola

Školní zájezdy a výlety organizujeme pravidelně. Vyzkoušejte si u nás některý z víkendových pobytů. Prohlédněte si také naši bohatou nabídku lyžařských zájezdů. Vybereme Vám ten nejvhodnější sportovní pobyt. Nabídku cyklistických pobytů přizpůsobíme Vašim potřebám. Naše průvodcovská činnost vám výborně představí místa nepoznaná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jesle Orlická kotlina - Jesle

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. Vystudujte náš obor a staňte se fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školička u Draka

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Každé dítě bude v naší mateřské škole šťastné. Na naši střední školu se můžete spolehnout. Zázemí naší vzdělávací instituce tvoří mimo jiné i jídelna. Vzděláváme nové úspěšné zahradníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Benešová

Nabízíme naše služby v příjemném prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kultivovaný projev a znalosti personálu. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Dostatek vyškolených zaměstnanců je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Jana Pavla II., Hradec Králové

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé v oboru vzdělávání. V naší mateřské škole máme k dětem individuální přístup. V naší základní škole nabízíme dobré vzdělání. Chcete-li dobré vzdělání, studujte na našem gymnáziu. Zvolte si některé z pokrmů naší jídelny. V družině se postaráme o vaše děti, než přijdete domů z práce. V naší instituci pracuje také fotograf. U nás si můžete vybrat z velkého množství knih různých žánrů i se specifickým zaměřením na určitou oblast či obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

Přizpůsobíme poznávací zájezd Vašim představám. Naše firma nabízí letenky do různých atraktivních destinací. Jsme cestovní kancelář s dlouholetou tradicí, která Vám nabízí letní zájezdy za nejlepší ceny. Eurovíkend přizpůsobíme Vašim potřebám. Naše zájezdy k moři nabízí romantiku, zážitky i nezapomenutelnou atmosféru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

Naše cestovní kancelář je řádně pojištěna dle zákona. Naši zaměstnanci vám pomohou s výběrem poznávacích zájezdů, i dalších produktů a služeb z naší nabídky. K zájezdu Vám zajistíme i letenku. Přicházíme také s nabídkou výhodných letních pobytů. Vyberte si dle vašich požadavků z naší široké nabídky luxusních eurovíkendů a poznejte krásy evropských metropolí. Naše zájezdy k moři nabízí romantiku, zážitky i nezapomenutelnou atmosféru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. Podporujeme rozvoj znalostí. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Snažíme se dětem poskytnout pocit bezpečí a jistoty. Naše jídelna připravuje různé pokrmy, které jsou nejenom chutné, ale i zdravé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku