Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Hradec Králové

 

Cukrárna Sladký ráj

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou kvalitních produktů. V naší nabídce jsou zahrnuty nápoje různých druhů. Naším krédem je vysoká kvalita. U nás za kávu můžete zaplatit stravenkami. Nabízené menu zakončí zákusek. Nabízíme výborné větrníky. Nabízíme výborné koláčky. Neváhejte ochutnat i poháry naší kavárny. Naše pečivo má dlouhou trvanlivost. Naše cukrárna je proslulá svými výrobky. Chlebíčky si můžete dát i v naší kavárně. Naše zmrzlina láká k posezení. V naší kavárně si můžete vybrat z velké nabídky kávy. Ochutnat dort od nás je nepřekonatelný zážitek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Code004

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr.Dagmar Jakubská - Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Antoníčková - Rosa

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Seriózní jednání je pro nás zásadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Invia - cestovní agentura

Zaručujeme Vám, že jsme pojištěni dle zákona. Serioznost je pro nás maximálně důležitá. Jsme firma, která poskytuje kvalitní služby v oblasti cestování. Jsme cestovní firma, na kterou se můžete spolehnout díky naším znalostem. Zvolíte-li si all inclusive služby od nás, spokojená a bezstarostná dovolená je vám zaručena. Naši spokojení zákazníci využili výhodných cen k nákupu last minute zájezdů do oblíbených destinací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Hradec Králové

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci s Vašimi požadavky. Specializujeme se na vyřizování žádostí od občanů. Zabýváme se vyřizováním stížností. Všem zákazníkům poskytujeme kvalitní poradenství. V nouzové situaci můžete požádat o pomoc policii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Krajské ředitelství policie Východočeského kraje

Neváhejte oslovit náš státní úřad. S ochotou vám poradíme. Zabýváme se širokým okruhem služeb včetně vyřizování stížností. Jednotlivé odbory našeho státního úřadu můžete navštívit během úředních hodin. Náš úřad se zaměřuje na vyřizování žádostí. K fungování státu napomáhá i policie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technická knihovna Rubena

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Při vzdělávání využíváme svých bohatých znalostí. Důvěřujte našemu poradenství. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru. V naší knihovně si jistě najdete to nejlepší čtení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Prioritou naší vzdělávací instituce je seriózní přístup zaměstnanců a nabídka vysoce kvalitního vzdělání. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Rozšiřte si u nás své znalosti. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Našim studentům je k dispozici místní knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LITE Liberec, o.p.s

Nabízíme výuku probíhající v příjemném prostředí. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. Zaručíme se za kvalitu a spolehlivost našich vyškolených zaměstnanců. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku