Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Hradec Králové

 

Státní zámek Hrádek u Nechanic

Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru cestovní kanceláře. S naší cestovní kanceláří zažijete bezstarostnou dovolenou. Můžete se spolehnout, že jsme pojištěni proti úpadku cestovní kanceláře dle zákona. Spolehněte se na serióznost našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční ředitelství v Hradci Králové

Neváhejte kontaktovat náš státní úřad ohledně Vašich záležitostí. Náš státní úřad je velice ochotný. Poradenství poskytujeme ve stanovenou dobu. Naší pracovní náplní je také uspokojivé vyřizování vašich stížností. Náš úřad je pro Vás otevřen během úředních hodin. Snažíme se o co nejefektivnější vyřizování vašich žádostí. Pracovníci našeho finančního úřadu jsou připraveni Vám kdykoli pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Věřte naší serioznosti. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. S námi vás budou kuželky bavit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Prointepo, s.r.o.

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Rodiče jsou spokojeni s přístupem naší mateřské školy. Naše základní škola učí děti zábavnou formou. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání. V naší jídelně připravujeme kvalitní a pestrá jídla. Personál naší družiny vytvořil pro děti program plný nejrůznějších aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STUDENT AGENCY

Jsme firma, která dbá na spolehlivost při autodopravě. Neustále zvyšujeme úroveň kvality služeb. Disponujeme odbornou znalostí v rámci našich poskytovaných služeb. Serióznost je samozřejmou součástí našich poskytovaných služeb. Nabízíme velmi kvalitní silniční dopravu. Rádi pro Vás zajistíme služby autobusové dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj

Neváhejte oslovit státní úřad ve Vaší záležitosti. Můžete u nás nahlásit jakékoli stížnosti, rádi je pro vás vyřídíme. Rádi se vám budeme věnovat v rozmezí našich úředních hodin. Když se obrátíte na náš státní úřad, rádi Vám poradíme v různých oblastech státu. Zaměstnanci našeho úřadu jsou připraveni vám ochotně pomoci. Specializujeme se na vyřizování žádostí spadajících pod naši organizaci. V rámci katastrálního úřadu spravujeme katastr nemovitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MS business, spol. s r.o.

Pro naše studenty máme připravené příjemné prostředí. Rozšiřte si u nás své znalosti. Přinášíme Vám možnost vzdělávání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Na ochotě si u nás zakládáme. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář aTravel

Nákupem last minute zájezdu z naší nabídky získáte výhodné ceny. Máme největší výběr letenek na trhu. Vyberte si i z naší nabídky pobytů letních pobytů. Využijte naší výhodné nabídky zimních pobytů. Poznejte život v evropských metropolích prostřednictvím nabídky našich eurovíkendů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Swobi, s.r.o. - BAR-BUCHA

Provozování kavárny je naší hlavní činností. V naší kavárně si kávu vypijete v příjemném prostředí. Náš dětský koutek je dobře zabezpečený. Chlebíčky vytváříme podle nejlepších receptur. Naše zahrádka je oázou klidu pro naše návštěvníky. Naše nekuřácká kavárna nabízí zajímavé prostředí s moderním vybavením. U nás za kávu můžete zaplatit stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar-Bánek

Poradíme Vám, jak správně provozovat kavárnu. Kvalitu sortimentu naší kavárny se snažíme stále zvyšovat. Prodáváme tu nejlepší kvalitní černou kávu. Naše kavárna poskytuje příjemné prostředí. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. K platbě u nás můžete použít i stravenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku