Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Hradec Králové

 

AMHK, s.r.o.

Nabízíme služby autodopravy. Oslovujeme vás s nabídkou silniční přepravy. Využijte naše znalosti v oboru přepravy a dopravy. V poskytování našich služeb se zaměřujeme na rychlost. Seriozní služby jsou pro nás dobrou vizitkou. Naše ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás podstatná. Jsme firma, která se specializuje na kontejnerovou přepravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Hradec Králové, Říčařova 277

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Těžební písková, s.r.o.

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Využijte naší nabídky poradenství. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek. Pokud milujete rybaření, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kučera

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Připravujeme různá zájmová setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Mexita

Provoz restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Celní ředitelství Hradec Králové

Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby státního úřadu. Náš úřad poskytuje také poradenství. V rámci našich úředních hodin vám poskytujeme své odborné služby. Ujišťujeme Vás, že vyřídíme každou stížnost, kterou podáte. Úředníci našeho státního úřadu jsou velice ochotní. Vyřizujeme různé žádosti v oblasti státní organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní veterinární ústav

Náš státní úřad ochotně obslouží klienty a v případě potřeby jim poskytne i poradenství. Zaměstnanci našeho státního úřadu jsou k dispozici svým občanům během úředních hodin. Během poradenství vám poradíme s vašimi žádostmi. Jsme státní organizace, která se zaměřuje na vyřizování žádostí od občanů. Ochotně se zaměřuje na řešení žádostí od občanů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Sion J. A. Komenského, Hradec Králové - Mandysova ZŠ Sion J. A. Komenského, Hradec Králové

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. Serióznosti využíváme i při vzdělávání. Zvolte si ke vzdělání svých dětí naši základní školu. Využijte naší jídelnu. Využijte možnosti umístit své děti v naší oblíbené družině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Sion J. A. Komenského, Hradec Králové - Kyjovská

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Podporujeme rozvoj znalostí. Základní škola v té nejvyšší kvalitě. Velkou výhodou naší instituce je to, že je součástí také jídelna. Rádi se o vaše děti postaráme v naší zavedené školní družině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.

Naše společnost se specializuje na poskytování služeb autodopravy. Můžeme pro Vás zajistit služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní služby. Naše znalosti v oblasti dopravy a přepravy jistě oceníte. Jsme firma, na kterou se můžete spolehnout v oblasti rychlé přepravy. Nabídneme Vám zajištění služeb autobusové dopravy a přepravy. V rámci zájezdu zajišťujeme přepravu osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku