Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Děčín

 

Státní plavební správa

Rádi našim členům nabízíme účast na politickém životě. V programu naší strany najdete jen srozumitelné cíle. Představitelé naší strany jsou k Vám vždy otevření. Na naši stranu se můžete spolehnout díky našim velkým znalostem z politického života. Deklarujeme ochotu spolupracovat se stranami podobného názorového spektra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Děčín - Odbor sociálních věcí a zdravotnictví

Naše samospráva je vám ochotna pomoci. Orgány našeho úřadu jsou občanům otevřeny během úředních hodin. Poskytujeme občanům poradenství. Na našem úřadu se zabýváme také vyřizováním žádostí. Ochota vůči občanům je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení pro záchranu a konzervaci kulturní památky Dolský mlýn

V případě potřeby jsme ochotni nabídnout sociální pomoc. Díky vašim příspěvkům ve vás získáváme seriózního partnera pro pomoc lidem v nouzi. V nouzi u nás najdete pomoc. Rádi Vám poradíme, aby pro Vás bylo vše srozumitelné. Nabízíme vám pravidelná setkávání s lidmi podobných problémů. Jsme ochotní pomoci všem potřebným.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Probační a mediační služba

Dáváme si záležet na nabízení účasti na politickém životě. Na ochotu naší strany se můžete spolehnout. Dáváme si záležet na srozumitelnosti našich cílů. Jsme strana, jejíž představitelé mají velké znalosti z různých oblastí života. Zaručujeme se za otevřenost svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České Švýcarsko, o.p.s.

Jsme humanitární organizace, jejíž hlavní náplní je humanitární pomoc. Díky našemu poradenství nebude nic velkým problémem. Naše instituce nabízí potřebnou serióznost. Jsme společnost zaměřená na neziskové služby s ochotnými dobrovolníky. Využijte toho, že organizujeme různá setkávání. Poskytujeme solidní pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura pro zemědělství a venkov Děčín

Rádi našim členům nabízíme účast na politickém životě. Prezentujeme se velkými znalostmi z různých oblastí života. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Naše strana si dává záležet na ochotném přístupu k voličům. Dáváme si záležet na otevřenosti ke svým voličům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Děčín

Poskytování sociální pomoci je klíčovou aktivitou naší instituce. Se seriozním přístupem členů naší organizace budete spokojeni. Naše instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Při poskytování potřebné pomoci se vyznačujeme velkou ochotou. Setkávání se s lidmi podobných problémů, která organizujeme, vám může hodně pomoci. Poradíme Vám pokud Vám nebude něco ohledně naší činnosti jasné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AGENTURA PONDĚLÍ

Naše instituce se zaměřuje na organizaci humanitární pomoci. Mezi služby naší instituce patří také poradenství. Naše organizace je tou pravou, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Pečujeme o serióznost služeb poskytovaných našim klientům. Ochotně pomáháme potřebným.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství Alfa a Omega

Naše církev se stará o duchovní život svých členů. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Poskytujeme bohoslužby pro širokou veřejnost. Naše duchovní koncerty jsou pro každého. Přijďte se k nám podívat na zajímavou výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce

Naši nabídku účastnit se politického života může využít každý člen strany. Zaručujeme se za ochotu členů naší politické strany. Zajistíme srozumitelnou formulaci našich cílů. Jsme jednou z politických stran, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z politického fungování. Dáváme si záležet na otevřenosti ke svým voličům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku