Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Liberecký kraj > Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou

 

Fretky na půdě

Humanitární pomoc je prioritou naší společnosti. Díky našemu poradenství nebude nic velkým problémem. Naše organizace vykazuje ochotu k transparentnosti hospodaření se svěřenými finančními prostředky. Organizujeme také pravidelné setkávání. Jsme organizace, která si zakládá na velké serioznosti. Nabízíme vám pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rytmus Liberec, o.p.s.

Přidejte se k nám a společně zajistíme sociální pomoc potřebným. Využijte také možnosti poradenství v náročných životních situacích. Setkávejte se s lidmi, kteří mají podobné problémy. Naše volnočasové aktivity jsou zde připraveny pro vás. Oslovte nás také ohledně zajištění rehabilitace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Desná - Odbor sociálně právní

Zajišťujeme samosprávu. Jednáme s vámi tak, jak očekáváme my od druhých - ochotně a upřímně! Využijte našich služeb během úředních hodin, kdy máme otevřeno. Poskytujeme vám poradenství. Zajišťujeme služby spojené s matriční agendou. Úředníci v oddělení evidence obyvatel Vám rádi poradí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Lanc - obchodní firma

U naší cestovní společnosti můžete počítat s velkou seriozností při jednání. Díky našim znalostem poskytujeme kvalitní služby. Naši zákazníci si oblíbili naše kvalitní služby zaměřené na cestovní ruch. S ochotou přistupujeme ke každému z vás. Naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna dle zákona, připravila pro zákazníky velké množství zájezdů v tuzemsku i v zahraničí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK Velký Semerink - RUDOLF REISEN CZ

Naše cestovní služby jsou tu pro Vás ve vysoké kvalitě. Nabízíme velký výběr pobytů u moře v nejrůznějších destinacích za atraktivní ceny. Zaměstnanci naší pobočky vám pomohou s výběrem dovolené nejen pro vás, ale i pro vaše děti. Nabízíme široké spektrum produktů a služeb z oblasti cestovního ruchu včetně zájezdů sestavených na míru. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější eurovíkend. Nabízíme letenky od různých společností. Naše nabídka first minute zájezdů je velmi oblíbená. Přizpůsobíme Vám naši nabídku last minute pobytů. Plavba na lodi od nás uspokojí i náročné zákazníky. Klienti si velmi oblíbili širokou nabídku našich sportovních zájezdů. Nabízíme kvalitní lyžařské zájezdy pro každého. Připravili jsme pro naše klienty širokou nabídku poznávacích zájezdů do oblíbených destinací. Vybereme pro Vás pobytové zájezdy dle Vašich požadavků. Víkendové pobyty jsou ideální volbou pro ty, kteří nemají čas odpočívat. Naplánujeme vám školní zájezdy a výlety do posledního detailu. V nabídce je mnoho last minute zájezdů různého zaměření. Nabízíme výhodné first minute zájezdy do různých lokalit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ski klub Jablonec nad Nisou o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Ochotně přijímáme nové členy. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení nájemníků České republiky

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Nabízíme společná setkávání. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mystery bar

Díky kvalitní práci odvedené při provozování našeho baru jsme pro zákazníky vytvořili příjemný a čistý interiér a bohatou nabídku nápojů. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí. Náš bar nabízí pouze obsluhu s kvalitním personálem. Přijďte posedět s přáteli a vychutnat si přitom skleničku příjemně vychlazeného nápoje. Náš ochotný personál poskytuje kvalitní pohostinské služby. Ochutnejte naše výborné koktejly ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Drahovzal - vleky

Poskytování služeb spojených s autodopravou je hlavní doménou naší firmy. V oblasti dopravy a přepravy vás překvapíme naší vysokou ochotou. Nárůst přepravních výkonů u silniční přepravy jsme zvládli zakoupením nových vozů. Naše doprava je rychlá a spolehlivá. Kvalitní služby v rámci dopravy a přepravy si zamilujete. Odborná úroveň našich znalostí je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovka

Při provozování baru se orientujeme především na naše hosty a jejich přání a požadavky. Hosté našeho baru oceňují přátelské prostředí i kvalitní obsluhu. Našim zákazníkům nabízíme příjemné prostředí a ochotnou obsluhu. I ten největší gurmán alkoholických nápojů si u nás pohladí své chuťové buňky. I ten největší milovník nealkoholických nápojů si u nás pohladí své chuťové buňky. Pro naše zákazníky máme k dispozici i kulečník. U nás si můžete jen tak popovídat s přáteli nebo si zahrát šipky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku