Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Liberecký kraj > Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou

 

Svobodná ZŠ Jablonec na Nisou, obecně prospěšná společnost

Sídlíme v příjemném prostředí. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. S žáky naší základní školy pracují zkušení pedagogové. Dbáme na to, aby děti byly v družině v bezpečí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Country saloon

Provozujeme oblíbený hostinec s bohatým jídelním i nápojovým lístkem. Přijďte posedět s přáteli do naší hospody a vychutnat si přitom skleničku příjemně vychlazeného nápoje. Provozujeme hospodu s výborným jídlem. Ochota našeho personálu je pro nás zásadní. Zveme Vás k ochutnání našich vynikajících vín. Rádi pro Vás připravíme chutné alkoholické nápoje. V naší hospodě si vyberte ze široké nabídky nealkoholických nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Li.Monáda

Prodej vegetariánských jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Hvězda

Nabízíme teplá jídla myslivecké kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Shambhala Česká republika

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČSAD Jablonec nad Nisou, a.s.

Dovolujeme si upozornit na naši společnost, která v oblasti dopravy a přepravy věnuje autodopravě. Maximálně kvalitní a spolehlivá doprava pro každého. Vždy se snažíme být rychlí a spolehliví. V oblasti dopravy máme široké znalosti. Naše silniční doprava a přeprava poskytuje vysoce kvalitní služby. Provozujeme celoroční městskou hromadnou dopravu. Poskytujeme prvotřídní služby v oblasti osobní dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ, Jablonec nad Nisou, Jugoslávská

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje s maximální péčí tým zaměstnanců s dostatkem požadovaných znalostí a zkušeností. Ukážeme vám ochotu naší školy. V naší instituci pracují pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. V naší družině navazujeme v určitých bodech na školní výuku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Balada

Nabízíme vám kvalitu poskytovaných služeb v sektoru cestovních kanceláří. V případě úpadku máme sjednané pojištění dle zákona. Zákazníci se s oblibou vracejí na naši pobočku díky ochotě a vystupování našeho personálu. Naše firma na prodej cestovních zájezdů je velice seriózní. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější cyklistický pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Hamštejn

Přicházíme s nabídkou restauračních služeb pro každého. Přijďte k nám na jídlo! Kvalita restauračních služeb zboží je nám vlastní. Ještě jste nezkusili naše automaty? Pořádáme oblíbené diskotéky. V naší restauraci můžete vyzkoušet i kulečník. V naší restauraci pro Vás máme přichystány třeba i šipky. Přijďte ochutnat naše výborné pivo. Díky našemu baru se u nás budete cítit skvěle. V naší restauraci se budete cítit příjemně. Využijte naše služby na ubytování. U nás jsou vyhrazeny i nekuřácké prostory. Naše prostory nejsou kuřácké. Můžete využít parkování v parkovacím domě. Na oslavu vám podle vašeho požadavku připravíme slavnostní hostinu. Máme pro vás připraveno také grilování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Muzea skla a bižuterie Jablonec nad Nisou

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Serioznost je pro nás důležitá. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc. Pokud rádi čtete, v naší knihovně se vám dostanou do ruky nové knihy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku