Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Liberecký kraj > Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou

 

Ústav sociální péče Horní Maxov

S naší ochranou sociálních a pracovních práv budete jistě spokojeni. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Naše organizace funguje během úředních hodin. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Puncovní úřad

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Pečlivost je v naší práci zásadní. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Zabýváme se puncovnictvím drahých kovů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Strojírenský zkušební ústav, s.p.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CA MIDAS tours

Přizpůsobíme pobyt pro seniory Vašim představám. Rádi vyhovíme přáním a požadavkům našich klientů a sestavíme pro ně zájezd na míru. Chcete-li strávit prodloužený víkend v zahraničí, přijďte si prohlédnout naší nabídku eurovíkendů. Naši zákazníci si oblíbili nabídku našich zimních zájezdů. Nechte se oslovit naší nabídkou výhodných letních pobytů. Prodáváme velmi levné letenky. Spokojení zákazníci naší pobočky si dovolenou vyřídili včas a pohodlně nákupem first minute zájezdu z naší nabídky. Poskytujeme i výhodné last minute pobyty. Nabídneme Vám sportovní pobyt podle Vašich požadavků. Pořiďte si u nás výhodně lyžařský zájezd. V našem katalogu máme pro Vás připravenou širokou nabídku poznávacích zájezdů. Sestavili jsme pro vás velmi zajímavou nabídku pobytových zájezdů. V naší nabídce najdete i zajímavé víkendové pobyty. Zprostředkujeme zájezd a výlet pro vaši školu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vojtěch Zukal - Hotel Maxov

Zákazníci velmi oceňují zodpovědné provozování naší hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace nabízí služby o vysoké kvalitě. Nabízíme možnost příjemně stráveného večera s doporučenými víny. Náš hotel provozuje i restauraci pro své hosty. Vynikající nápoje si můžete objednat v našem baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Hotel Bon

Specializujeme se na provozování hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace Vám nabídne velké množství rozmanitých nápojů. V hotelové restauraci naleznete oblíbená jídla našich zákazníků. Vyzkoušejte naši nabídku alkoholických nápojů. Vyzkoušejte naši nabídku nealkoholických nápojů. V restauraci našeho hotelu Vám připraví ta nejlepší jídla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Neptun, restaurace

Poskytujeme služby spojené s provozování hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace Vám nabídne velké množství rozmanitých nápojů. Příjemné posezení a skvělá jídla. Kromě nabídky nealkoholických nápojů podáváme i alkoholické nápoje. Nabízíme různé nealkoholické nápoje. V restauraci našeho hotelu Vám připraví ta nejlepší jídla. Náš hotelový bar je Vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Horský hotel Sport

Poskytujeme služby spojené s provozování hotelové restaurace. Rozhodně si pochutnáte na vybraném jídle z našeho menu. V naší nabídce naleznete také pivo. Poskytování kvalitních služeb je pro nás prioritou. Náš hotel provozuje i restauraci pro své hosty. Všem návštěvníkům našeho hotelu doporučujeme navštívit i hotelový bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Jablonec nad Nisou, Nemocniční

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Využijte znalostí našich vyškolených zaměstnanců. Naši pracovníci jsou vybaveni odbornou znalostí. V rámci námi poskytovaných služeb garantujeme serioznost. Každé dítě bude v naší základní škole šťastné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku