Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Liberecký kraj > Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou

 

Unikátní projekty

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov mládeže

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. Nabídneme Vám i pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Invia - cestovní agentura

Čeká na vás bezstarostná dovolená. Spolehněte se na serióznost našich služeb. Kdykoli Vám pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti cestovních služeb. Dáváme se záležet na kvalitě námi poskytovaných cestovních služeb. Za všech okolností jsme ochotnou cestovní kanceláří. Užijte si last minute dovolenou svých snů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SUPŠ sklářská Železný Brod - knihovna

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. Nabízíme seriozní vzdělávání. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců. Díky našim znalostem vám nabízíme kvalitní vzdělávání. Přinášíme vám knihovnické služby pro malé i velké čtenáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Krista Halamová

Vybudovali jsme úspěšnou společnost zabývající poskytováním služeb a produktů zaměřených na cestovní ruch díky našim nekompromisním požadavkům na kvalitu naší nabídky. Na poskytované služby jsme pojištěni dle zákona. Díky dlouhodobým zkušenostem a znalostem cestovního odvětví, nabízíme našim zákazníkům ty nejlepší podmínky. Starosti s dovolenou nechejte na nás. Nechte se oslovit naší výhodnou nabídkou cyklistických pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Maška

Skvěle známe každé místo, kam se s námi můžete vydat na dovolenou. Naše cestovní společnost se Vám zaručí za serioznost svých zaměstnanců. Rádi Vám zprostředkujeme bezstarostnou dovolenou. Pro naši firmu je nezbytné mít všechny záležitosti správně, proto jsme také pojištěni dle zákona. Na našich sportovních zájezdech budete nadšeni nejen z jeho programu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK TRIP - SPORTOVNÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ

Zákazníci doporučují služby naší cestovní kanceláře, protože vědí, že jsme řádně pojištěni dle zákona. Sjednejte si u nás cestovní služby nejvyšší kvality. Jsme cestovní kancelář, která si zakládá na své ochotě ke klientům. Znalost oboru je pro nás alfa a omega. Seriózní přístup našeho personálu a péče o zákazníky je na naší pobočce samozřejmostí. Zaměřujeme se na sportovní zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní soud v Jablonci nad Nisou

Náš státní úřad spravuje jistou oblast státní správy. Náš úřad nabízí odborné poradenství v různých oblastech státní správy. Ochotně vám pomůžeme s domáháním vašich práv. Během úředních hodin jsou pro vás otevřeny naše prostory. Ochotně pro vás vyřídíme i jakékoli stížnosti. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Jablonec nad Nisou, Nemocniční

Naše instituce vám zajistí kvalitní vzdělávání a to i díky příjemnému prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Nabízíme seriózní vzdělávací služby. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. K dispozici máme také jídelnu, kde se dobře najíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tukom, s.r.o.

Máme ty nejlepší služby pro turisty. Veškerá komunikace s námi může probíhat v cizích jazycích, takže i v němčině. Chcete-li se s někým domluvit anglicky, můžete nás požádat o pomoc. Hledáte-li služby turistům, které jsou poskytovány česky, pak jsme tu pro vás. Nabízíme vám možnost zjistit si vše potřebné v ruštině. Nabízíme služby italsky mluvícího průvodce. Domluvíme se výborně francouzsky. Poskytujeme možnost pořádání výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku