Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Odborové svazy

 

ZO FOS PHGN - Obvodní báňský úřad

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO NOS PPP Pivovary Staropramen a.s., Pivovar Ostravar

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO - Odborový svaz pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy, Závodní výbor Dopravní podnik města Ostravy

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše sociální organizace je velice ochotná. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Nabízíme služby v rámci odborové organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Profesní odborová unie zdravotnických pracovníků Čech, Moravy a Slezska

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Vyřizování různých žádostí díky našemu odbornému personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborová organizace zaměstnanců Tesco Stores ČR a.s.

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Zaručíme vám spokojenost s naší odborovou organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vodárenská akciová společnost a.s. GŘ + TD - ZO OS DLV

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Odborového svazu ECHO EGÚ Brno a.s.

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborové sdružení železničářů

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Federace železničářů ČR

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Budeme rádi, když se přidáte k naší odborové organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborová organizace OSZSP ČR

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku