Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Neziskové a humanitární instituce

Neziskové a humanitární instituce

 
 

Česká společnost sester

Humanitární pomocí se u nás zaobírají odborníci. Jednou z našich činností je také poradenství. Na našich setkáních poskytujeme odbornou pomoc. Při poskytování humanitární pomoci jsme velice ochotní. Můžete se spolehnout na maximální serióznost. Pokud jste v nouzi, poskytneme vám pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Adorea-dobrovolnické centrum Vsetín

Pro naše klienty zajistíme kvalitní sociální pomoc. U nás se shledáte s ochotou a vstřícným přístupem. Na nás se mohou obrátit i senioři. U nás budou děti šťastné. Jsme organizace, která pomáhá převážně mládeži. Nabízíme kroužky různých kategorií. K naplnění volného času nabízíme celou řadu volnočasových aktivit. Azylový dům vám poskytne potřebné útočiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Samari

Zprostředkujeme sociální pomoc v tuzemsku i v zahraničí. Naše instituce je plná ochotných lidí. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete pomoc v nouzi. Můžete si u nás vybrat z pestré nabídky kroužků. Věnujeme se také organizování zábavných volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reforma zdravotnictví - forum.cz

Zajišťujeme humanitární pomoc tam, kde je potřeba. Jsme pro Vás tou správnou volbou a rádi Vám poradíme ohledně činnosti naší neziskové organizace. Naší prioritou je pomoc, vstřícnost, ochota a zejména serioznost. Vyberte si také z našich oblíbených kroužků. Přijďte se k nám zapojit do našich volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kwa Afrika

Rychle a úspěšně reagujeme na krizové situace díky humanitární pomoci. Poskytujeme potřebnou pomoc různým lidem i na setkáních. Můžete se spolehnout na maximální serióznost. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete pomoc v nouzi. U naší společnosti najdete porozumění a rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hestia, o.s.

Naše organizace se specializuje na humanitární pomoc sociálně slabším skupinám. Jako senior nemusíte vysedávat doma, přijďte se bavit do naší instituce. Připravujeme zajímavý program pro děti. Pořádáme širokou škálu zajímavých kurzů. Pokud chcete zažít zábavu, přihlaste se do nějakého našeho kroužku. V nabídce našich služeb najdete různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace zlatokopů

Dlouholeté zkušenosti v sociální pomoci má naše nezisková a humanitární instituce. Našim klientům nabízíme vždy serioznost. Jednou z našich činností je také poradenství. Spolehněte se na ochotu naší neziskové organizace. Poskytujeme solidní pomoc v nouzi. Můžete navštívit také naše pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrý skutek, o.s.

Naší činností je poskytování sociální pomoci. Pracovníci naší organizace Vám rádi poradí v těžkých životních situacích. Poskytujeme potřebnou pomoc různým lidem i na setkáních. Nabízíme kroužky různých kategorií. V nabídce našich služeb najdete různé volnočasové aktivity. Rádi vám pomůžeme v rámci služeb rehabilitace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská kynologická jednota

Můžete se spolehnout, že se vám dostane sociální pomoci. Naše instituce nabízí vždy seriozní služby. Získané finanční zdroje poskytují našim prostřednictvím lidem pomoc v nouzi Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování potřebné pomoci. Neváhejte přijít na některé z našich setkávání. U naší společnosti najdete porozumění a rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duha - Voluntary Support

Naše společnost se zabývá poskytováním humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje. Poskytujeme potřebnou pomoc různým lidem i na setkáních. Naše organizace se věnuje mládeži. Zvolte si ten nejvhodnější z našich zájmových kroužků. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku