Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mezinárodní školy

 

Meridian International School, s.r.o.

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Naše vzdělávací instituce přijímá do svých řad pouze řádně vyškolené zaměstnance. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu. Nabízíme seriózní vzdělávací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lycée Francais de Prague, s.r.o.

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Na našem gymnáziu Vám garantujeme výborné vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní škola PHILIP - HOUSE, s.r.o.

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. S našimi znalostmi můžete počítat kdykoli budete potřebovat. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Christian International School of Prague, o.p.s.

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. U nás máte jistotu, že vám v rámci vzdělávání pomohou opravdoví znalci svého oboru. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAmerican University of Washington Inc., organizační složka

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Naše služby zahrnují také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MPU, o.p.s.

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Využijte příležitost a studujte na naší vysoké škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

The English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s.

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. S radostí se podělíme o své bohaté znalosti. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Naši studenti se u nás můžou vždy setkat s ochotou. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství. Na našem gymnáziu Vám garantujeme výborné vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor. Využijte toho, že přímo u nás se nachází také knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Německá škola v Praze s.r.o. - zahraniční škola a gymnázium

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. Naše mateřská škola dbá na blaho dětí. Naše základní škola nabízí kvalitní výuku i individuální přístup k žákům. Přijímáme přihlášky na naše gymnázium. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí. V naší jídelně jsme pro Vás připravili chutné pokrmy. Využijte služby naší družiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

University of Pittsburgh - Katz Graduate School of Business

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Zástupci naší školy jsou velice ochotní. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. U nás získáte odborné i všeobecné znalosti. Vzdělávání vedou naši vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku