Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mateřské školy

 
 

ZŠ a MŠ Ostrava-Poruba, Ukrajinská

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Naše škola vám ráda poradí v oblasti specializace. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. Nabízíme své znalosti pro vaše kvalitní vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Ostrava, Dvořákova

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. V naší instituci pracují vyškolení zaměstnanci. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Pokud hledáte místo s kvalitním stravováním, navštivte naši jídelnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Ostrava, Křižíkova

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. U nás se vám dostane výborných znalostí ve vámi zvoleném oboru. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Ostrava, Špálova

U ná snaleznete příjemné prostředí. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Provádíme seriozní vzdělávání. Zaměstnáváme vyškolené zaměstnance. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. K dispozici máme oplocenou zahradu i pískoviště. Můžete také využít naší jídelnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Ostrava, Varenská

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se vám bude dobře studovat. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Obědy v naší jídelně jsou připravovány z čerstvých surovin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Ostrava, Blahoslavova

U naší instituce můžete využít vzdělávání v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vyučují zajímavým způsobem. Naše instituce se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. Obědy z naší jídelny jsou velice zdravé a výživné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Ostrava, Poděbradova

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Zaručíme se za ochotu svých zaměstnanců. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. V naší jídelně připravujeme kvalitní a pestrá jídla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Ostrava-Kunčice, Frýdecká

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Naši zaměstnanci jsou ochotní a mají dobré vystupování. Naše mateřská škola nabízí dětem příjemné prostředí plné zábavy a vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Vratimov, Na Vyhlídce

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Na vašem vzdělávání se budou podílet vyškolení zaměstnanci. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Ostrava, Nástupní

Příjemné prostředí v interiérech naší budovy se nám podařilo vytvořit díky vkusnému nábytku, květinám a nejrůznějším doplňkům. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců. Vychutnejte si pokrmy z naší příjemné jídelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku