Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Likvidace nehod

 
 

Expert - znalecká a poradenská kancelář, s.r.o.

Jsme firmou poskytující služby, které zahrnují též nabídku v oblasti auto moto. Nabízíme vám profesionální a odborné jednání. Užijte si přesnější a komfortnější ovládání pedálu spojky díky našemu autoclutch. Na pravidelných prohlídkách zkontrolujeme váš vůz do posledního šroubku. Díky tomu, že máme vlastní cisternu, můžeme firmám nabídnout rozvoz motorové nafty za levnější cenu. Námi provozovaná mycí linka je šetrná k laku na vašem autě. Motorová nafta, kterou prodáváme, je šetrná ke všem typům motorů. Můžeme nabídnout široký výběr kvalitní autokosmetiky. Rádi Vám v naší autoškole poskytneme exklusivní slevu pro matky samoživitelky. Po dohodě lze uhradit kurzovné na splátky. Můžete se také zúčastnit našich pravidelných přednášek z oblasti auto-moto. Opakujte opravnou zkoušku u nás. Dopravně psychologické testy díky nám zvládnete s přehledem. Nabízíme spolehlivou autodiagnostiku Vašeho vozu. V naší nabídce je nyní také oprava autoelekroniky. Nabízíme vozidla s výhodným havarijním pojištěním. Naše půjčovna dětských autosedaček vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoconsult CZ, s.r.o.

Naší nabídce v oblasti auto moto služeb neodoláte. Poskytneme vám také automatické ovládání spojky (autoclutch). Jsme významnou společností nabízející pravidelné prohlídky vozidel. I do vaší firmy rádi zavezeme požadované množství motorové nafty naší vlastní cisternou. Baví nás vám přinášet další služby, naše nejnovější je provoz mycí linky. Využijte našich služeb v oblasti prodeje motorové nafty. Vybraný sortiment autokosmetiky je k prodeji u nás. Poskytujeme slevy pro samoživitelky. Kurzovné lze u nás uhradit i na splátky. Navštivte naši profesionální přednášku za výhodných podmínek. Naše autoškola nabízí mnoho služeb, mimo jiné i opakování opravných zkoušek. Nabízíme dopravně psychologické testy nejen pro řidiče z povolání. Pomocí nejnovějších počítačových systémů provádíme spolehlivou autodiagnostiku. Naši specializovaní pracovníci vám poskytnou opravu autoelektroniky. Naše auta jsou vybavena spolehlivou a výhodnou pojistkou. U nás máte možnost i zapůjčení dětské autosedačky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autonehody CZ, s.r.o.

Čekají na vás specialisté s nabídkou v oblasti auto moto. Do výčtu našich služeb patří mimo jiné zajištění automatického ovládání spojky (autoclutch). Velmi výhodné ceny nabízí naše půjčovna. Naši pracovníci vám poskytnou pravidelnou prohlídku vozu. I vaše firma si může sjednat rozvoz motorové nafty naší cisternou. Dovolujeme si vás upozornit na naši novou službu, a to sice provoz mycí linky. Jednou z našich služeb je prodej motorové nafty. Nabízíme k prodeji také kvalitní sortiment autokosmetiky. Pro samoživitelky jsme připravili možnost slev na naše kvalitní auto-moto služby. Naši studenti mohou zaplatit kurzovné na splátky. Přinášíme možnost zajištění poutavých přednášek v oblasti auto-moto. Přijďte si k nám zopakovat svou opravnou zkoušku. Zajišťujeme dopravně psychologické testy pro řidiče. Provádíme komplexní služby autodiagnostiky. Mezi nabídku našich služeb patří i opravy autoelektroniky. Naše pojištění již pomohlo mnoho spokojeným zákazníkům. Rádi vám nabídneme k zapůjčení i bezpečné dětské autosedačky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AutoExperta, s.r.o.

Jsme firma působící na trhu v oblasti auto moto se širokou nabídkou mnoha produktů. Naše služby jsme obohatili o vyřízení stk. Užijte si přesnější a komfortnější ovládání pedálu spojky díky našemu autoclutch. Zajistíme vám pravidelné prohlídky vašeho vozu. I do vaší firmy rádi zavezeme požadované množství motorové nafty naší vlastní cisternou. Nabízíme spoustu služeb z oblasti auto-moto, například také provoz mycí linky. Námi prodávaná motorová nafta nezničí motor vašeho auta. Našim zákazníkům poskytujeme prodej autokosmetiky. Naše autoškola Vám nabízí unikátní slevu pro samoživitelky. Nabízíme možnost zaplatit kurzovné na splátky. Naše služby vám nabízí různé přednášky v auto-moto oblasti. Zajistíme odbornou přípravu na opakování opravné zkoušky pro neúspěšné absolventy. Zabýváme se činností v oblasti dopravně psychologických testů. Nabízené služby autodiagnostiky určitě uvítáte. Opravíme veškerou nefunkční autoelektroniku ve vašem voze. Pomůžeme vám s výběrem vhodného pojištění. Užijte si výlet i s dětmi a vypůjčte si u nás dětskou autosedačku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ProfesCar, s.r.o.

Naše firma disponuje širokou nabídkou v oblasti auto moto. Naše firma poskytuje kvalitní auto-moto služby. Zaručujeme se, že máme dostatečné znalosti v oblasti auto-moto služeb. U našich služeb nikdy nevypouštíme serióznost. Vyzkoušejte moderní auto-moto služby od naší společnosti. Rychlost našich služeb je u nás opravdu velká.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vojtěch Marterer, dopravní nehody

Budeme rádi, když se podíváte na naši nabídku v oblasti auto-moto. Víme, že být bez auta není jednoduché, a proto opravy provádíme rychle. Využijte naše služby a kvalitní prostředí. Náš personál vám ochotně poskytne svoje znalosti při výběru nového vozu. U nás můžete zakoupit auto, které si oblíbí celá vaše rodina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Brankovský, likvidace pojistných událostí

Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku v oblasti auto moto. Spolehněte se na naše profesionální služby. Z naší nabídky moderních vozů si vybere každý. Naše společnost na auto-moto služby je velmi znalá v oboru. Do výčtu našich služeb patří mimo jiné zajištění automatického ovládání spojky (autoclutch). Naše společnost provádí pravidelné prohlídky vašeho vozu. Rádi vám přivezeme motorovou naftu vlastní cisternou. Provozujeme mycí linku, která umyje vaše auto tak skvěle, že ho nepoznáte. Našim zákazníkům zprostředkujeme prodej motorové nafty. V oblasti prodeje se zaměřujeme na autokosmetiku. Myslíme na všechny a proto pro Vás máme připravenou exkluzivní slevu pro matky samoživitelky. Naše kurzovné je možné uhradit i ve více splátkách. Naše autoškola organizuje přednášky, praktická cvičení a jízdy. Naše autoškola poskytuje náhradní termíny pro opakované opravné zkoušky pro ty, kteří neuspěli. Nabízíme dopravně psychologické testy nejen pro řidiče z povolání. Autodiagnostika je také v nabídce našich služeb. V případě potřeby opravy autoelektroniky nás neváhejte kontaktovat. Služby naší půjčovny dětských autosedaček tu jsou pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DV Servis, spol. s r.o.

Poskytujeme nabídku v oblasti auto moto. Stk vám u nás uděláme velmi rychle. Automatické ovládání spojky (autoclutch) je jednou z námi nabízených služeb. V oblasti auto-moto nabízíme pravidelné prohlídky. Našim zákazníkům dovezeme naftu vlastní cisternou. Naše firma nabízí zákazníkům provoz moderní mycí linky. Na námi prodávanou motorovou naftu najezdíte spousty kilometrů. Máme na prodej různé druhy autokosmetiky, rádi vám poradíme. V naší autoškole poskytujeme slevy pro samoživitelky. Umožňujeme kurzovné uhradit formou splátek. Naše autoškola nabízí přednášky, praktická cvičení a jízdy. Přijďte si k nám zopakovat svou opravnou zkoušku. Naše firma vám poskytne školení pro dopravně psychologické testy, které poskytují naši proškolení zaměstnanci. Naše nabídka také zahrnuje autodiagnostiku. Naší hlavní službou je oprava autoelektroniky. Jsme velice spolehlivou půjčovnou dětských autosedaček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Expertní a poradenská kancelář, s.r.o.

Nabízíme zboží především v oblasti auto moto. Naše firma dbá na znalosti všech zaměstnanců v oblasti auto-moto služeb. Můžeme se pochlubit dobrou cenou našich služeb. Můžeme vám nabídnou moderní automobily. Chápeme, že zákazníci neradi čekají, proto se snažíme veškeré opravy provádět rychle. Nabízíme pojištění přesně podle vašich potřeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České sdružení obětí dopravních nehod

Ať už pro svůj vůz potřebujete cokoliv, v naší nabídce v oblasti auto moto to naleznete. Informujte se u nás na automatické ovládání spojky. U vašeho vozu provedeme pravidelné prohlídky. K přepravě motorové nafty využíváme vlastní cisternu. Vyzkoušejte naši další službu, a to sice provoz mycí linky. V naší provozovně nabízíme k prodeji motorovou naftu. Zabýváme se také prodejem kvalitní autokosmetiky. Matky samoživitelky u nás mají slevu. Úhrada kurzovného na splátky u nás není problém. Naše autoškola realizuje přednášky, praktická cvičení a jízdy. Nezvládli jste opravné zkoušky, připravíme vás na úspěšné absolvování opakované zkoušky. Poskytuje dopravně psychologické testy ke zkouškám. Naši nabídku autodiagnostiky jistě uvítáte. Poskytujeme poradenství a opravy veškeré nefunkční autoelektroniky. Zajistěte bezpečnost svých dětí a zavítejte do naší půjčovny dětských autosedaček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku