Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Liberecký kraj

Liberecký kraj

 
 

Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů v České republice

U nás si dáváme záležet na duchovním životě. Spolehněte se, že díky nám najdete duševní rovnováhu. Pojďte s námi hledat správnou cestu k bohu. Setkávejte se s lidmi v rámci naší církve s lidmi dobré vůle. Obraťte se na nás pro pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Česká Lípa

Naše politická strana nabízí možnost zúčastnit se politického života. Součástí programu naší strany je otevřenost ke všem lidem. Jsme strana s velkou ochotou poradit svým voličům. Představitelé naší strany mají velké znalosti v politice. Zaručujeme, že naše cíle jsou srozumitelné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Liberec

Našim straníkům nabízíme účast na politickém životě. Každý volič, který otevřeně vyjadřuje podporu naší politické straně, je našim důležitým partnerem. Jsme jednou z politických stran, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z politického fungování. Naše strana se zaručí za ochotu svých členů při vyjednávání. Dáváme si záležet na srozumitelnosti našich cílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Semily

Naše strana je ta správná, pokud se chcete účastnit politického života. Chceme prosadit informační otevřenost všech politických stran. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout. Členové naší politické strany mají velké znalosti ze života občanů ČR. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Liberec - Odbor dopravy

Věnujeme se řízení samosprávy. Kontaktujte nás, máme otevřeno během úředních hodin. U nás naleznete ochotu. Jsme profesionálové na vyřizování žádostí. Využijte kvalitní a spolehlivé poradenství od naší samosprávy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Linka důvěry Liberec

Snažíme se nabídnout potřebnou humanitární pomoc. Pracovníci ochotni poradit jsou u nás vždy připraveni. Každý problém se snažíme ochotně vyřešit. Pořádali jsme akci, jejích výtěžek půjde na pomoc lidem v nouzi. Naše organizace se zabývá poradními setkáními. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Celní úřad pro Liberecký kraj

Jsme politická strana, která nabízí účast na politickém životě. Jsme strana s velkou ochotou poradit svým voličům. Při čtení našeho programu objevíte jen srozumitelné cíle. Součástí programu naší strany je otevřenost ke všem lidem. Naši členové mají znalosti v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Liberec - Odbor ekonomiky

Cílem naši samosprávy je ušetřit peníze na správných místech. Všechny služby plníme velmi ochotně. Při vyřizování žádostí využijte našich zaměstnanců, rádi vám pomohou. Rádi vám poskytneme služby poradenství. Navštivte náš úřad, který má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Jablonec nad Nisou - Odbor rozvoje

Vykonáváme samosprávu. Nabízíme služby včetně poradenství. Náš úřad se chová ochotně. Zabýváme se vyřizováním všech vašich žádostí. Navštivte nás během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Jablonec nad Nisou - Odbor financí a majetku

Naší náplní je odborné řízení samosprávy. Na našem úřadě poskytujeme poradenství. Naši zaměstnanci vyřizují žádosti fyzických i právnických osob. V pracovním týdnu má úřad otevřeno během úředních hodin, po které jsou úředníci k dispozici občanům a vyřizují jejich potřeby. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce a našeho personálu. Poradíme vám, kdy a jak uplatnit sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku